Bugün dünün aksine daha güzel ve mutlu bir gün olacaktır. Şansımız da bizimle beraber olacaktır. Ayrıca Merkür bugün burç değiştiriyor. Yengeç burcuna geçen Merkür uzun süre burada kalacak. Çünkü bu ay Merkür retrosu başlıyor olacak. Bu sebeple aşağıda okuduğunuz konularda retro sürecinde (18 Haziran- 12 Temmuz) aksamalar olabilir. Detayları burcunuzda bulabilirsiniz. Haziran 2020 aylık burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BOĞA

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar eğitiminizi ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Siz de kendi isteğinizle yeni bir eğitime başvurabilirsiniz.

İKİZLER

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar gelirinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aldığınız haberler ekonomik olarak sizi rahatlatabilir.

YENGEÇ

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar kendinize yönelip, yeni eğitimlere ilgi duyabilirsiniz. Merak duygunuz sizi ele geçirebilir.

ASLAN

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar duygusal olarak her konuyu ele alabilirsiniz. Hislerinizin güçlü olacağı bir dönemden geçeceksiniz. Rüyalarınız haberci olabilir.

BAŞAK

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar bulunduğunuz çevrede insanlar sizin hakkınızda konuşuyor olabilirler. Sosyal yardım kuruluşları için çalışabilirsiniz.

TERAZİ

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar kariyerinizle ilgili yeni haberler alabilirsiniz.

AKREP

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar yüksek öğrenimle ilgili konularınızda aktif olabilirsiniz. Seyahatlere gitmeyi planlayabilirsiniz. Bu daha çok kültürel olarak sizi besleyecek bir tatil olabilir.

YAY

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar borçlarınızla ilgili yapılandırmalara gidebilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa ameliyat gündemi ortaya çıkabilir.

OĞLAK

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar evliliğinizde partnerinizle aranızdaki iletişim romantizme dönüşecektir. Birbirinize olan sevginizi yansıttıkça aranızdaki buzlar eriyecektir.

KOVA

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar çalışma hayatınızda yeni projelere hazırlık yapabilirsiniz. Duygusal bir zaman geçirebilirsiniz. Kişisel gelişim çalışmalarıyla zihninizi rahatlatmak isteyebilirsiniz.

BALIK

28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar partnerinizle olan iletişiminiz artacaktır. Daha duygusal bir dönemde olacaksınız. Bazen fazla soru sormanız karşı tarafta şüphe uyandırabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s