Bugün 7 Mayıs ve dolunay günü! Saat 13:45’te Akrep burcunda 17 derecede güzel bir dolunay gerçekleşiyor. Neptün işin içinde demiştik videoda. Bu sefer hasta etmeye değil iyileştirmeye geliyordu. Geçen haftaki videoda bahsettiğim normalleşme Neptün’den geliyor. Ama unutmayın haftaya 3 retro var. Tek tek ders vermeye gelecekler özellikle Satürn. Normalleştik diye her şeyi bırakırsak Satürn’ün dersini çok iyi biliyoruz. Aklımızın köşesinde olsun. 7 Mayıs Akrep burcundaki dolunayın etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz. Yükselen burcu unutmayalım. Herkese bol şans!

KOÇ

Borçlarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tamamen kurtulmak istediğiniz bir maddi yük için destek görebilirsiniz. Duygusal olarak alacağınız kararlar olabilir.

BOĞA

İlişkinizde, evliliğinizde mantığınız değil, iç sesiniz size doğru yolu gösterecektir. Belki zıtlıklar, anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz. Ama işin içinden çıkmak veya bir şeyi tamamen bitirmek için size tek yardım edecek bu dolunayda kalbiniz olacaktır. Onun sesine kulak vermelisiniz.

İKİZLER

Bu dolunayla beraber çalışma ortamınızda kulağınıza çalınan şeyler hoşunuza gitmeyebilir. Herkesle sırlarınızı paylaşmamaya dikkat edin. Duygusal yönünüz sizi ele geçirecektir. Melankolik olabilirsiniz.

YENGEÇ

Bu dolunayda aşk hayatınızda bazı şeyler yerine oturabilir. Hırçın olmak yerine duygusal olarak kendinizi partnerinize bıraktığınızda her şey yoluna girecektir. Çocuğunuza dair istekleriniz gerçek olabilir.

ASLAN

Aile içerisindeki sözlerinize dikkat etmenizde yarar var. İstemeden kalp kırabilirsiniz. Ama duygusal bağlarınız her zaman kazanacaktır. Kısa sürede her şey tatlıya bağlanacaktır.

BAŞAK

Kardeşlerinize, akrabalarınıza dair haberler alabilirsiniz. Eğitim hayatınızda önünüze engeller çıksa da yılmadığınızda başarılı olacaksınızdır. İletişim kurarken kalp kırmamaya dikkat edin.

TERAZİ

Bu dolunayda paranıza dikkat etmelisiniz. Yaptığınız finansal işlemler yanlış yerlere gidebilir. Size söz verilen paralar elinize geçmeyebilir. Kendinizi garanti altında almadan bu dolunayda maddi girişimler yapmayın.

AKREP

Burcunuzda oluşan bu dolunayda sözlerinize dikkat etmenizde yarar var. İstemeden sevdiğinizin kalbini kırabilirsiniz. Romantik anlardan geçerken küçük bir sözle bunu tersine çevirmeyin.

YAY

Bu dolunayda hisleriniz güçlü olacaktır. Rüyalarınız mesaj içerebilir. Sağlığınıza ise dikkat etmeniz gereken bir süreçte olacaksınız. Tehlike arz eden işlerden kaçının.

OĞLAK

Bu dolunayla dost çevrenizde kulağınıza birkaç söz gelebilir. Bazı kişilerin düşündüğünüzden farklı olduklarını görebilirsiniz. Aşk hayatında ise romantik anlar geçirebilirsiniz.

KOVA

Kariyer hayatınızda istemeden de olsa ağzınızdan çıkan kelimeler ileride size dert olabilir. Yöneticinizle aranızda uyuşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

BALIK

Bu dolunayda iyimser yönünüzle bakamayacağınız durumlar olabilir. Fakat her şeyin de kötüsünü düşünmek enerjinizi azaltacaktır. Seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s