Bugün güzel başlangıç yapıyoruz.Beklediğimiz haberler ulaşabilir. Bugün ayrıca Merkür burç değiştirerek Boğa burcuna geçiyor. Burcunuza etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

12 Mayıs’a kadar yatırımlarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Yeni eğitimlere paranızı harcayabilirsiniz.

BOĞA

12 Mayıs’a kadar öğrenme arzunuz çok fazla olacaktır. Kendinizi geliştirmeye adayabilirsiniz. Eğitimlere, seminerlere katılabilirsiniz. İş hayatınızda duyduklarınıza ani tepkiler vermemelisiniz.

İKİZLER

12 Mayıs’a kadar psikolojik danışmanlık veya kişisel gelişim çalışmalarına yönelmek isteyebilirsiniz. Bu dönem, önce önem vermeniz gereken şey kendiniz olmalısınızdır.

YENGEÇ

12 Mayıs’a kadar sosyal ilişkileriniz gündemde olacaktır. Evinizde oturmak yerine vaktinizi dışarıda harcamak iyi gelecektir. Aldığınız haber bu dönem şansınızı da arttıracaktır.

ASLAN

12 Mayıs’a kadar geleceğe dair kendinizle ilgili yapmak istedikleriniz için planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Girişimcilik gibi hedefleriniz varsa araştırmalarınıza hız verebilirsiniz.

BAŞAK

12 Mayıs’a kadar yurt dışı veya eğitim başvurularınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Ayrıca evreni anlamaya yönelik konulara daha fazla ilginiz artabilir.

TERAZİ

12 Mayıs’a kadar harcamalarınızı eğitimle ilgili konulara yapabilirsiniz. Partnerinizin gelir düzeyinin artacağına dair haberler alabilirsiniz.

AKREP

12 Mayıs’a kadar iletişiminiz partnerinizle arttığı bir dönemde olacaksınız. Aranızda buzlar varsa erimeye başlayıp yerini tutkulu bir aşka bırakacaktır.

YAY

12 Mayıs’a kadar işinizde eğitimleriniz, konferanslarınız sıklaşabilir. Zihninizi arındırmak için kişisel gelişim çalışmalarına, kitaplarına ilgi duyabilirsiniz.

OĞLAK

12 Mayıs’a kadar yeni bir hobiye merak salabilirsiniz. Psikolojinizi rahatlatmak için kurslara yönelebilirsiniz. Çocuğunuzla olan iletişiminiz artabilir. Size anlatmak istedikleri şeyler olabilir.

KOVA

12 Mayıs’a kadar yakınlarınızla daha sosyal bir zaman diliminde olabilirsiniz. Onlarla olan iletişiminiz arttıkça aslında sizin enerjinize ne kadar ihtiyaçları olduğunu görebilirsiniz.

BALIK

12 Mayıs’a kadar eğitim hayatınızda hırslı yapınız sayesinde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Zaman zaman yakınlarınıza karşı agresif çıkışlar yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s