Bugün Plüton retrosu başlıyor. Başlamadan saatler önce de Merkür ile tehlikeli kontak kuruyor. Normalde bu retrodan çok bahsetmem ama başladığı an itibariyle Jüpiter ile hala kavuşumda ve Merkür ile de sert açıda olacağından yalan haberler, kaotik süreçler etkisi altına girebiliriz. Bu tüm dünya için geçerli. Otoriteye karşı gelen halklar göreceğizdir. Çünkü artık liderlerinin yalanlarına inanmayacaklardır. Kısacası sabahki sert açıdan da ötürü bugün pek tatlı geçmeyebilir. 03:42-10:19 arası Ay boşlukta kalacak. Plüton retrosu 4 ekim’e kadar sürecek. Burçlarınızın nasıl etkiler alacağını aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

4 Ekim’e kadar geleceğinize, kariyerinize dair yapacaklarınız varsa önce sakin olmalısınız. Anlık öfkeli tavırlarla işi yokuşa sürmemelisiniz.

BOĞA

4 Ekim’e kadar akademik hayatınızda karşınıza çıkan engellerde öfkenizi frenlemekte zorlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken her konuda sakince yolunuza devam etmektir.

İKİZLER

4 Ekim’e kadar mali anlamda kendinizi sıkmanız gereken, gereksiz harcamalardan uzak durmanız gereken bir dönemde olacaksınız. Eşinizin geliri sizi tatmin etmeyebilir.

YENGEÇ

4 Ekim’e kadar ilişkinizde iki taraf kıskançlıklarını frenlemekte zorlanabilir. Baskıcı olmamaya çalışın.

ASLAN

4 Ekim’e kadar güzel giden çalışma hayatınızda hırslarınız sonucu öfkenize yenik düşmemeye dikkat etmelisiniz.

BAŞAK

4 Ekim’e kadar aşk hayatınızdaki otoriter tavrınız sorunlara neden olabilir. Çocuğunuz da size karşı agresif bir ruh halinde olabilir.

TERAZİ

4 Ekim’e kadar aile içerisinde öfkenizde ötürü insanlar size mesafeli olabilir. Ailenize karşı daha yumuşak olmanız gereken bir dönemden geçeceksiniz.

AKREP

4 Ekim’e kadar eğitim hayatınızda hırslarınızın sonucu kendinizi yorabilirsiniz. Disiplinli olduğunuz sürece zaten başarı gelecektir. Kardeşlerinizle, kuzenlerinizle, akrabalarınızla aranızda öfkeye sebep olacak durumlar yaşanabilir.

YAY

4 Ekim’e kadar paranızı biraz daha dikkatli harcamanız, bu dönem iyi olacaktır. Geliriniz sizi tatmin etmeyebilir.

OĞLAK

4 Ekim’e kadar bazı şeyler hayatınızda yürümediğinde öfkenize hakim olmalısınız. Sakin anda kararlar almalısınız.

KOVA

4 Ekim’e kadar geçmişe olan öfkeniz tekrardan sizin enerjinizi düşürebilir. Zamana zaman eskilere odaklanabilirsiniz.

BALIK

4 Ekim’e kadar çevrenize özellikle dostlarınıza karşı öfkenizi frenlemekte zorlanabilirsiniz. Mesafe koyduğunuz kişiler artabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s