23 Nisan günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. 100.yılında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Bugün güzel, umut veren bir yeniayımız var. Mevcut koşullara beklenmedik şekilde düzelmeler gelebilir. Ayrıntılı yeniay yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Bu yeniay yeni gelir kapıları için fırsatları karşınıza getirecektir. Bu bir maaşı daha yüksek iş teklifi de olabilir. Yatırımlarınızın getirileri ummadığınız şekilde artabilir.

BOĞA

Bu yeniay sizlere her konuda yeni kapılar açacaktır. Hayatınızda yeni bir dönem başlayacaktır. Bu güzelliklere inanmakta zorlanabilirsiniz. Dileklerinizi tutmayı ihmal etmeyin. Sürprizlere hazır olun.

İKİZLER

Bu yeniayla beraber yeni bir İkizler burcu geliyor. Zihnini gereksiz düşüncelerden arındırmış, suratını asmak yerine mutlu olacağı şeylere yönelmiş, farkındalığı yüksek bir psikolojiyle yola devam ediyorsunuz.

YENGEÇ

Sürprizlere hazır olmanız gereken bir yeniaydasınız. Şansınızın açıldığı, ummadığınız güzellikte olaylar yaşayacağınız bir süreçte olacaksınız. Yeni adımlar gönül ilişkinizde atılabilir. Çevrenizde insanlar sizden bahsediyor olabilir.

ASLAN

Tam kariyer hayatınız gündemdeyken sürpriz bir iş teklifi karşınıza çıkabilir. Beklemediğiniz anda kendinizi çok iyi bir konumda bulabilirsiniz. Karamsarken her şey tersine dönebilir.

BAŞAK

Bu yeniay sizlere umut dolu yeni başlangıçlar getirecek. Dileklerinizi dilemeyi unutmayın. Değişimin tam vakti bunu kendinize not edin. Akademik konularda beklentinizden yüksek sonuçlar gelebilir.

TERAZİ

Bu yeniayda sürpriz bir para elinize geçebilir. Hiç aklınızda yokken finansal olarak rahata kavuşabilirsiniz. Miras konunuzda yeni gündemler oluşabilir. Her şey sizin lehinize ilerleyebilir.

AKREP

Bu güzel yeniayda aklınızda yokken sürpriz bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. İlişkisi olanlar içinse bu sürpriz bir evlilik teklifi olabilir. Ortaklıkla işiniz varsa güzel projeler karşınıza çıkabilir.

YAY

Bu yeniay size yeni bir iş teklifi getirebilir. Mevcut işinizde terfi de alabilirsiniz. Altınıza çalışan ekiple yeni işlere imza atarak kendinizin söz ettirebilirsiniz. Sağlıkla şifa sizi bekliyor.

OĞLAK

Bu yeniay sizlere sürprizlerle gelecektir. Yeni bir aşk yeni bir çocuk müjdesi alabilirsiniz. Hiç aklınızda olamayan güzellikler karşınıza bir anda çıkabilir.

KOVA

Bu yeniayda hanenize sürpriz bir haber gelebilir. Bu gelişmeyle yeni adımlar atabilirsiniz. Kendinizle ilgili ciddi kararlar için biraz beklemeniz iyi olacaktır.

BALIK

Bu yeniayda duygusal yaralarınızı sarmak bir daha arkanıza bakmak istemeyeceksiniz. Ayrıca akrabalarınız, kardeşleriniz ile ilgili sorunların üstüne bir çizik atarak affedebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s