19 Nisan günlük burç yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Bugün Güneş Boğa burcuna geçiyor. Boğa burçlarının dönemi başlıyor. Öncelikle tüm Boğa’ların doğum günleri kutlu olsun! Bu sene Güneş erken geçiş yaptığından, bugün saat 17:46 sonrası doğacak bebekler Koç değil Boğa burcu olacaktır. Güneş’in bu geçişi burcunuzu nasıl etkiler aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

20 Mayıs’a kadar ekonomik olarak güçleneceğiniz bir dönemde olacaksınız. Büyük meblağlı yatırımlar düşünüyorsanız Güneş size destek olacaktır.

BOĞA

20 Mayıs’a kadar sizlerin dönemi başlıyor. Boğa burcu olarak sizlerin doğum günlerini kutlama vakti başlıyor. Güneş, arkanızda büyük bir destek olacaktır. Yapmak istediklerinizde içinizde o gücü bulacaksınız. Gerek aşk gerek iş her konuda desteğiniz olacaktır.

İKİZLER

20 Mayıs’a kadar mevcut rahatsızlıklarınız varsa artık fiziksel olarak güçlenmeye başlıyor olacaksınız. İçinize atmanın bir yararını görmediğinizden duygularınızı dışa vurmaya karar verebilirsiniz.

YENGEÇ

20 Mayıs’a kadar ihtiyacınız olduğunda dostlarınızın arkanızda olacağınızı göreceksinizdir. Çevrenizde ise yaptığınız işlerle yükselişe geçeceksiniz. Aşk ta da şanslı zamanlar geçirebilirsiniz.

ASLAN

20 Mayıs’a kadar kariyer hayatınızda kendinizi ispatladığınız bir dönemde olacaksınız. Güçlü ve hırslı yapınızla istediğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz. Yönetici pozisyonuna terfi edebilirsiniz.

BAŞAK

20 Mayıs’a kadar eğitim hayatınızda başarılı bir dönemde olacaksınız. Özellikle bu yüksek öğrenimle ilgili konularınızda daha fazla etkisini gösterecektir. Seyahatleriniz için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ

20 Mayıs’a kadar maddi olarak güçleneceğiniz haberler alabilirsiniz. Sağlığınızda da iyi bir dönemde olacaksınız. Gayrimenkul yatırımları için borçlanabilirsiniz.

AKREP

20 Mayıs’a kadar partnerinizle aranızdaki bağın güçlendiğini göreceksiniz. İlişkinizde ciddi adımlar atabilirsiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde kalıcı ve getirisi yüksek işlere imza atabilirsiniz.

YAY

20 Mayıs’a kadar çalışma hayatınızda kendinizi ispatladığınız bir dönemde olacaksınız. Sağlık problemlerinizde şifa bulacağınız bir süreç sizleri bekliyor. Duygusal hayatınızda her şey düzelmeye başlayabilir.

OĞLAK

20 Mayıs’a kadar aşk hayatınızda güzel bir dönem geçireceksiniz. Sizin için kalıcı bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Çocuk sahibi olmak isteyeneler vyea çocuğuyla ilgili sorunları olanlar güzel bir süreçten geçecektir.

KOVA

20 Mayıs’a kadar ailenizden destek göreceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Aranızdaki bağın güçlendiğini hissedebilirsiniz. Ev veya gayrimenkul yatırımları düşünebilirsiniz.

BALIK

20 Mayıs’a kadar iletişim kurduğunuz çevrede kendinizi kanıtlıyor olacaksınız. Çalıştığınız sektörler iletişime dayalıysa bu dönem güzel yerlere gelebilirsiniz. Eğitim hayatınızda yavaş yavaş zirveye çıkmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s