17 Nisan günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün de güzel etkiler hakim. Sadece Ay, 17:34-21:29 arası boşlukta kalıyor.

KOÇ

Sabah yüksek olan enerjiniz akşam durulmaya başlayabilir. Özellikle duygusal olarak karmaşık düşünceler içinde olabilirsiniz.

BOĞA

Sabah iş hayatınızın yoğunluğu çok olabilir. Akşamla beraber şansınız açılıyor. Gönül ilişkinizde romantik anlar yaşanabilir.

İKİZLER

Gündüz içinizdeki karamsarlıkları sonlandıracak pozitif haberler alabilirsiniz. Akşam ise gelecekle ilgili kararsızlıklarınız zihninizi kurcalayabilir.

YENGEÇ

Sabahla beraber ödemeleriniz, kredileriniz gündeme gelebilir. Mirasla ilgili gündeminiz varsa gelişme olabilir. Akşam hisleriniz güçlü, iç sesinizi dinleyin.

ASLAN

Sabah ikili ilişkileriniz gündeme gelebilir. Ortaklıkla işiniz varsa sorumluklarınız artabilir. Akşam ise maddi konulara, borçlara aklınız yoğunlaşabilir.

BAŞAK

Güne birikmiş işlerle başlayabilirsiniz. Evcil hayvanı olanlar ufak sorunlar yaşayabilir. Akşam ise ilişkinizle ilgili güzel bir süreçte olacaksınız.

TERAZİ

Bitirmeniz ve başarı elde etmeniz gereken ne varsa sabah halletmenizde yarar var. Pozitif sonuçlar alabilirsiniz. Akşam ise enerjiniz azalıyor, duygusallık ağır basabilir.

AKREP

Sabah yakınlarınızla ilgili problemlerde yardımcı olmanız gerekebilir. Akşam ise şans sizinle olacak. Özellikle aşkta güzel etkiler hakim olacak.

YAY

İletişim temponuzdan sabah yorulabilirsiniz. Herkes sizden bir şeyler bekliyor olabilir. Akşam ise huzur var. Ailenize dair güzel haberler gelebilir.

OĞLAK

Günün başlangıcında finansal işlemleriniz varsa tamamlayın sonrasında aksilikler yaşanmasın. Akşam olduğunda enerjiniz artıyor. Eğitimlere vakit ayırabilirsiniz.

KOVA

Bu sabaha pozitif uyanıyorsunuz. Aşkta da beklenmedik güzel gelişmeler yaşanabilir. Akşam olunca maddi kaygılardan ötürü karamsarlaşabilirsiniz.

BALIK

Sabaha yorgun başlayanlarınız olabilir. Melankolik ruh haliniz sizi aşağı çekse de akşamla beraber bambaşka bir Balık var. Yüzünüzü güldüren anlar sizi bekliyor olacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s