15 Nisan günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün iyisi de var kötüsü de. İyi olan Kiron ve Merkür kavuşuyor. Şifa, iyileşme ile ilgili güzel gelişmeler haberler duyabiliriz. Sert olan ise Güneş-Jüpiter ikilisinden geliyor. Olayları büyütmeye daha da agresifleştirmeye yatkın olabiliriz. Özellikle kariyerde buna dikkat edelim. 02:47-10:36 arası Ay, uzun süre boşlukta kalıyor.

KOÇ

Burcunuzda kavuşan Kiron-Merkür en çok sizlerin duygusal yaralarını sararak, umut veren gelişmeler yaşatabilir. Öğleden sonra şansınız açılmaya başlıyor.

BOĞA

Sabah ruhen karmaşık, aklınızı toparlamakta zorlanan bir süreçte olabilirsiniz. Öğleden sonra ise iş hayatınızın gündeme geleceği bir zaman olacak. İsyan etmek yerine sabretmelisiniz.

İKİZLER

Güne karamsar bir ruh haliyle başlasanız da hepsi böyle devam etmiyor. Özellikle öğleden sonra güzellikler hakim. Hayal ettiğiniz haberler size ulaşabilir.

YENGEÇ

Sabah sevdiğinizle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Sözleriniz yanlış algılanabilir. Öğleden sonra ise maddi konularınız gündeme gelebilir. Borçlarınızda yüzünüz gülebilir.

ASLAN

Sabaha duygusal olarak kararsızlıklar yaşayarak başlayabilirsiniz. İş hayatında süreçleriniz uzayabilir. Öğleden sonra ise ilişkinizde güzel bir zaman diliminde olacaksınız.

BAŞAK

Güne başladığınızda aşk hayatınızda sorunlar olabilir. Karşı taraf empati yapmakta zorlanabilir. Öğleden sonra ise çalışma ortamınızda hareketli zamanlar olabilir.

TERAZİ

Sabah eğer gayrimenkulle veya ailenizle ilgili çözmeniz gereken bir konu varsa sorun yaşanabilir. Öğleden sonra şansınız çok açılıyor. Aşkta yüzünüz gülebilir.

AKREP

Bugün sabah mesajlarınızı, maillerinizi kontrol edin gitmemiş olabilir. İletişim problemleri vakit kaybı yaratabilir. Öğleden sonra ise sakin bir süreç. Ailenize vakit ayırabilirsiniz.

YAY

Sabah finansal işlemlerinizde sorunlar olabilir. Yanlış transferler, geciken ödemeler sorun yaratabilir. Öğleden sonra güzel haberler alabilirsiniz. Eğitim gündeme gelebilir.

OĞLAK

Güne başladığınızda güzel olsa da enerjiniz yolunda gitmeyen ufak işler vakit alabilir. Öğleden sonra ise maddiyatınız gündemde. Gelir artışları yaşanabilir.

KOVA

Güne halsiz ve kemik ağrılarınızla başlayabilirsiniz. Sabah yeni bir işe adım atmaktansa eskileri tamamlayın. Öğleden sonra neşeniz de şansınız da açılıyor.

BALIK

Enerjiniz yüksek olsa da çevrenizdekilerin karamsarlıkları can sıkabilir. Öğleden sonra durgunlaşabilirsiniz. Sağlığınız için dinlenmekte fayda var.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s