3 Nisan günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün enerjimiz, şansımız, neşemiz yerinde olacak. Ayrıca Venüs burç değiştiriyor. Bugün itibariyle Venüs İkizler burcuna geçiyor. Burcunuza etkileri günlük yorumunuzun içindedir. Venüs İkizler’de uzun süre kalacak. Çünkü 13 Mayıs-25 Haziran Venüs retrosunda olacağız. Retro etkileri ayrıca başka bir yazıda olacaktır. Şimdilik mutlu olma vakti 🙂 Nisan 2020 aylık burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

Bugün aşk hayatınızda yüzünüz gülebilir. Şanslı burçlardan birisiniz. Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos’a kadar eğitim hayatınızda ve çevrenizde parlayacağınız bir dönemden geçebilirsiniz. Kardeşlerinizin, akrabalarınızın gönül ilişkisiyle ilgili hayırlı haberler alabilirsiniz. Güzel sanatlara olan ilginiz bir hobiden çok bu dönem profesyonel bir işe dönüşebilir.

BOĞA

Bugün ailenizi, evinizi, aile büyüklerinizi ilgilendiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos’a kadar gelirinizde artışlarınız olacağı bir dönemde olacaksınız. Priminiz, maaşınız çok daha iyi bir seviyeye çıkabilir. Yine bu dönem, büyük yatırımlar için uygun olabilir.

İKİZLER

Yoğun bir iletişim temposunda olabilirsiniz. Herkes sizin fikrinize ihtiyaç duyabilir. Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor.7 Ağustos’a kadar burcunuzda seyredecek olan Venüs, aşk, mutluluk dağıtmaya geliyor. Hoşlandığınız kişiye karşı çekingen olmak yerine kendinizi öne attığınızda, sempatikliğinizle, entelektüel yönünüzle onu etkileyeceksinizdir. Estetik düşünenler için bu dönem (retrosu hariç) ideal olacaktır. İstediğiniz sonuçları elde edeceksinizdir.

YENGEÇ

Maddi olarak konularınıza yönelmeniz bugün gerekebilir. Maaşınızla ilgili soru işaretleri olabilir. Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos’a kadar gönül ilişkinizde kendinizi arka plana atmayı tercih edebilirsiniz. Ne kadar iletişim kurmak isteseniz de onun tepkilerini anlamak için sessizliğinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca eski sevgilinizden de ansızın bir haber alabilirsiniz.

ASLAN

Düşük enerjili günlerden sonra mutlu bir gündesiniz. Kendinizle ilgili ne varsa harekete geçin. Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos’a kadar sosyal çevrenizde parlayacağınız bir dönemde olacaksınız. İnsanlar sizden gözünü alamayabilir. Başarılarınız sandığınızdan fazla konuşulabilir. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Bu dostlarınız vasıtasıyla tanıştığınız biri olabilir.

BAŞAK

Duygusallığınızın ön planda olacağı bir gündesiniz. İçinize kapanık bir ruh halinde olabilirsiniz. Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor.7 Ağustos’a kadar kariyer hayatınızda parlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Maddi olarak da size iyi gelecek yen iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Mevcut işinizde yöneticinizin takdirini kazanarak güzel başarılar elde edebilirsiniz.

TERAZİ

Stresli zamanları arkanızda bıraktığınız bir gündesiniz. Keyfiniz, şansınız yerinde olacaktır. Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos’a kadar yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Başka bir şehre veya ülkeye taşınmayı düşünebilirsiniz. İyimser ve mutlu bir süreçte olacaksınız. Spor hayatınızda parlayabilirsiniz. Seyahatleriniz esnasında gönlünüzü birine kaptırabilirsiniz.

AKREP

Kariyer hayatınızda beklediğinizden güzel bir haber alabilirsiniz. Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor.7 Ağustos’a kadar borçlarınız konusunda rahata ereceğiniz bir dönemde olacaksınız. Aklınızda yokken bir miras haberi alabilirsiniz. Yüklü paralar elinize geçebilir. Eşinizin maddi durumunda artışlar yaşanabilir.

YAY

Bugün pozitif bir Yay burcu var. İstekleriniz, keşke olsa dedikleriniz gerçek olabilir. Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos’a kadar ilişki ve evlilik hayatınızda çok güzel bir zaman giriyorsunuz. İlişkisi olanlar evlilik tekliflerine hazır olsun. Ayaklarınızı yerden kesecek sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yalnızlar ise yeni ilişkinin adımlarını atabilirler. İş ortağınızla beraber mevcut işinizdeki kazancınız bu dönem artabilir.

OĞLAK

Endişe ettiğiniz mali durumlar varsa bugün şans sizinle olabilir. Kredileriniz için olumlu haberler gelebilir. Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos’a kadar çalışma hayatınızda istediğiniz noktalara gelebilirsiniz. Venüs retro sürecinde bazı işleriniz yavaş ilerlese de sonunda güzel yerlere geleceksinizdir. Bu durum maddi olarak da sizi tatmin edecektir.

KOVA

Evliliğinizle ilgili sorunlar varsa bugün sizler için çözüm odaklı bir gün olabilir. Venüs bugün İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos’a kadar aşk hayatınızda çok mutlu anlara şahit olabilirsiniz. Bir anda karşınıza biri çıkabilir ve tutkulu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu dönem sevinçli haber gelebilir.

BALIK

Sağlığınızla ilgili düzelmeler yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatında hak ettiklerinizi alabilirsiniz. enüs bugün İkizler burcuna geçiyor.7 Ağustos’a kadar ailenizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Aileye yeni bir birey katılabilir. Gayrimenkul yatırımlarınızda işleriniz retro süreci dışında olumlu ilerleyecektir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s