20 Mart günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Bugün Güneş Koç burcuna geçiyor. Güneş’in Koç burcuna geçtiği gün Astrolojinin yeni yılı kabul edilir. Öncelikle siz astroloji severlerin ve meslektaşlarımın yeni yılını kutlarım.

Gelelim mutlu bir gün mü? Mars ve Jüpiter toprak grubu Oğlak’ta kavuşuyor. Ardından Pazartesi Mars Plüton’a kavuşuma gidiyor ki bu ikili yer altını temsil eder. Toprak grubundaki bu kavuşumlar ay sonuna kadar temkinli olmamızı gösteriyor. Gündem virüs olsa da ülkecek deprem gerçeğimizi unutmamız önemli. Dünden itibaren bunu belirtmeye başladım ve etkileri görmüşsünüzdür. Mart bitmeden rahat nefes almak yok. Dikkatli olalım.

KOÇ

19 Nisan’a kadar sizlerin dönemi başlıyor olacak. Bir yandan Koç burçları olarak doğum günlerinizi kutlarken bir yanda da güzel gelişmeler yaşayacağınız bir dönemde olacaksınız. Kendinizle ilgili yapacağınız değişimler size iyi gelecektir.

BOĞA

19 Nisan’a kadar rahatsızlıklarınız varsa kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir dönemde olacaksınız. En güzeli psikolojik olarak artık mutlu olmaya başlayacaksınız.

İKİZLER

19 Nisan’a kadar bulunduğunuz çevrede kendinizi ispatladığınız, başarılarınızın konuşulacağı bir dönemde olacaksınız. Şansınız açılacak. Elinizi attığınız her şey olumlu sonuçlanacaktır.

YENGEÇ

19 Nisan’a kadar kariyer hayatınızda gücünüze güç katarak ilerliyor olacaksınız. Yöneticinizden destek göreceksinizdir. İş değiştirmek istiyorsanız bu dönem yaptığınız başvurular olumlu sonuçlanabilir.

ASLAN

19 Nisan’a kadar pozitif bir süreçten geçebilirsiniz. Hayatınızda olumlu bir döneme adım atıyorsunuz. Akademik işlerinizde gücünüzü, bilgi birikiminizi ispatlayabilirsiniz. Yurt dışı başvuranlarınız sorunsuz geçebilir. Sporla uğraşanlar için zafer dolu bir dönem olabilir.

BAŞAK

19 Nisan’a kadar finansal konularınızda güç kazanacağınız bir süreçte olacaksınız. Yavaş yavaş maddi olarak güzel günlere adım atacaksınız.

TERAZİ

19 Nisan’a kadar ilişki ve evlilik hayatınızda esen güzel rüzgarlar devam ediyor. Partnerinizle ciddiyete giden adımlar atılabilir. Aranızdaki problemleri çözerek güçlü bir beraberliğe devam edeceksinizdir. Ortaklıkla yürütülen işiniz varsa sizi iş hayatında yükseltecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

AKREP

19 Nisan’a kadar ofis hayatınızda gücünüzü diğerlerine kanıtladığınız bir dönemde olacaksınız. Sağlık problemlerinizde güçlenmeye başlıyorsunuz.

YAY

19 Nisan’a kadar şansınızın daha da açıldığı bir dönemde olacaksınız. Cesaret edemediğiniz konu ne ise artık eyleme geçin. Çünkü olumlu sonuçlar alacaksınızdır. Aşk hayatınızda da cesur olmalısınız. Aranızdaki bağın güçlendiğini göreceksiniz Çocuğunuz başarılarıyla bu dönem yüzünüzü güldürebilir.

OĞLAK

19 Nisan’a kadar evinize ve ailenize olan düşkünlüğünüz artabilir. Gayrimenkul yatırımlarınızda güzel getiriler olabilir. Ailenizle aranızdaki bağın güçlendiği bir dönemde olacaksınız.

KOVA

19 Nisan’a kadar çevrenizde gerek eğitim gerek iş hayatınızda kendinizi kanıtladığınız bir süreçte olacaksınız. Özellikle hedefleriniz varsa hırslı yapınızla kimse önünüzde duramayacaktır.

BALIK

19 Nisan’a kadar maddi olarak güç kazanmaya devam ediyorsunuz. Beklediğiniz paralar elinize geçebilir. Yeni yatırımlar için cesur olmalısınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s