2 Mart günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz. Haftaya güzel başlasak da sert devam edeceğiz. Bugünü iyi değerlendirelim. Yarın en sert günlerden biri olacak. İşimizi şansa bırakmayalım. Mart ayı burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Günün genelinde sosyal yönünüz ön planda olacak. Seyahatler için plan yapabilirsiniz. Eğitimde başarı gelebilir. Tempolu bir iş günü sizi bekliyor.

BOĞA

Güne maddi meseleleriniz damga vurabilir. Hak ettiğiniz parayi almak için verdiğiniz savaş bugün neticelenebilir. Zevkleriniz için fazla para harcamayın.

İKİZLER

Bugüne mutlu başlayanlardansınız. Şansınız da varken geri planda kalmayın. İstedikleriniz için harekete geçin. Ama sadece siz ne istiyorsanız başkası değil.

YENGEÇ

Güne melankolik bir ruh haliyle başlyabilirsiniz. Çok fazla düşünce çok fazla kaygı yaratacaktır. Gereksiz yere psikolojinizi eskilere takılarak düşürebilirsiniz.

ASLAN

Şanslı bir güne uyanıyorsunuz. Kaygılarınızı bir yana bırakıyorsunuz. Pozitif haberler geldikçe kendinize olan güveniniz de artacaktır.

BAŞAK

Günün genelinde kariyeriniz öncelikli olabilir. Aklınızdaki soru işaretlerini temizlemek isteyebilirsiniz. Yöneticinizle görüşmek için planlarınız varsa yarına bırakmayın.

TERAZİ

Pozitif ve sakin bir güne adım atıyorsunuz. Akademik hayatınızda beklentinizin üstünde güzel haberler alabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizi bugün halletmeniz de yarar var.

AKREP

Gün genelinde maddi konularınız öne çıkabilir. Borçlarınızla ilgili enerjinizi harcayabilirsiniz. Miras konunuz varsa bugün eksiklikleri tamamlamak iyi olacaktır.

YAY

Bugün ilişkinizdeki problemleri tatlıya bağlayabileceğiniz bir gündesiniz. Bir Yay burcu olarak her şeyi konuşarak çözebileceğinizi unutmayın.

OĞLAK

Çalışma hayatınızda aktif olacağınız bir gündesiniz. Toplantılarınız, görüşmeleriniz uzun geçebilir. Sağlığınızı ise ihmal etmemekte yarar var.

KOVA

Sizler de güne şanslı başlayan birkaç burçtan birisiniz. Bugün olmayacağını düşündüğünüz şeyler olabilir. Bir anda güzel haber gelebilir. Aşkta da şans açık.

BALIK

Bugün aileniz gündeminizde olabilir. Sağlık problemleri olan aile bireylerinizin hayırlı haberini alabilirsiniz. Evinizde tadilatlar düşünebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s