26 Şubat günlük burç yorumları aşağıdadır. Bugün Merkür, Güneş’in kalbinde olacak. Hislerimizin güçlü olduğu, geçmişin tekrardan karşımıza çıkacağı bir gündeyiz. Öğleden sonra ise bir hayli sert etkiler hakim olacsk.

KOÇ

Bugün sizlerin günleri! Özellikle sabah her işiniz yolunda gidebilir. Öğleden sonra sinirleriniz gerilebilir.

BOĞA

Güne hassas başlayabilirsiniz. Kendinizde suç aramak boş yere üzebilir. Öğleden sonra sağlığınıza dikkat edin.

İKİZLER

Sabaha şanslı ve mutlu başlıyorsunuz. Hangi konuda şansa ihtiyacınız varsa sabahı seçin. Öğleden sonra çevrenizde gergin anlar olabilir.

YENGEÇ

İş hayatında beklentileriniz varsa bu sabah yüzünüz gülebilir. Önemli toplantılarınızı sarkıtmayın. Günün devamı stresli geçebilir.

ASLAN

Yüksek öğrenimle ilgili konularınızda sabah şansınız açık. Güzel haberler alabilirsiniz. Öğleden sonra agresif hissedebilirsiniz.

BAŞAK

Parayla ilgili işlemleriniz varsa sabahı tercih etmeniz iyi olacaktır. Öğleden sonra hem maddi hem duygusal olarak sıkıntılar baş gösterebilir.

TERAZİ

İlişki hayatınızda sabah mutlu zamanlar geçirebilirsiniz. Öğleden sonra gerek iş gerek gönül ilişkinizde iki kere düşünüp tepki vermelisiniz.

AKREP

Bugüne çalışma hayatınızda mutlu haberlerle başlayabilirsiniz. Kendinizi yormayın. Öğleden sonra zorlu bir sürece girebilirsiniz.

YAY

Güne aşkla ve şansla başlıyorsunuz. Hedeflerinize her alanda ulaşabilirsiniz. Öğleden sonra çocuğunuzla ilgili sorunlar baş gösterebilir.

OĞLAK

Bugün ailevi konularınız öne çıkabilir. Güne huzurlu başlasanız da öğleden sonra riskli bir süreç olacak. Ev kazaları can sıkabilir.

KOVA

Sabaha güzel haberler alarak başlayabilirsiniz. Eğitimde zirveye oturabilirsiniz. Öğleden sonra kardeşlerinize, akrabalarınıza karşı tepkili olabilirsiniz.

BALIK

Güne finansal olarak güçlü bir konumda başlıyorsunuz. Beklenen paralar elinize geçebilir. Öğleden sonra gergin olabileceğiniz bir süreç olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s