13 Şubat günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün genel olarak sert bir gün olabilir.

KOÇ

Bugün gerek gönül gerek iş ilişkilerinizde baskın taraf olmak isterken bu durumu abartıp kontrolcü bir yapıya bürünebilirsiniz. Karşı taraf isteklerinizi ricadan çok emir olarak algılayıp tepki verebilir.

BOĞA

Sağlığınıza önem vermeniz gereken bir gündesiniz. Kendinizi ihmal etmeniz sorunu daha da büyütebilir. Akademik hayatınızda ise üstlerinizden egolu davranışlara maruz kalabilirsiniz. Yolculuklarda dikkatli olmalısınız.

İKİZLER

Duygusallığınızın ağır basacağı bir gündesiniz. Aşk hayatınızda şansınız olsa da içinize sinmeyen birkaç şey aklınızı kurcalayabilir. Maddi olarak açılmamaya dikkat etmelisiniz. Harcamalarınızı abartmaya yatkınsınız.

YENGEÇ

Bugün evinizden çıkarken her şeyi iki kere kontrol etmenizde yarar var. Riskli bir zaman dilimi içerisindeyken dalgın olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda gerginlik olabilir. Üstünüzde baskı kurmaya çalışması sizi gerebilir.

ASLAN

Güne başladığınızda duygusal hayatınızdaki iletişiminiz sert olabilir. İşlerinizi hızlı bitirmek isterken sürekli karşınıza engeller çıkması sinirlerinizi gerebilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz iyi olacaktır.

BAŞAK

Güne başladığınızda aklınızda aşk hayatınıza dair soru işaretleri olabilir. Sevdiğinizin tutarsız davranışları sizi düşündürebilir. Finansal işlemleriniz için yarını beklemeniz daha iyi olacaktır.

TERAZİ

Bugün de sizlerin pozitif günü olsa da ailenizle ilgili problemler günün neşesini kaçırabilir. Biraz daha kendinize yönelmeniz gereken bir gündesiniz. İnsanların istekleri yerine esas siz ne istiyorsunuz buna odaklanmalısınız.

AKREP

Bugün önceliğiniz sağlık durumunuz olmalıdır. Bana bir şey olmaz diyerek tedavilerinizi, ilaçlarınızı bırakmamalısınız. Ruhsal olarak gergin olabilirsiniz. Buna gördüğünüz rüyalar sebep olabilir.

YAY

Bugün finansal durumunuzda beklemediğiniz şekilde durumlar gelişebilir. Sizler şanslı bir günde olsanız da çevrenizdekilerin negatif tutumları ve eleştirileri enerjinizi azaltabilir.

OĞLAK

Bugün sizlerin tek ihtiyacı olan şey sabır! Çünkü yeri gelecek insanlara hadlerini bildirmemek için kendinizi zor tutacaksınız. Özellikle bunu iş çevrenizde deneyimleyebilirsiniz. Kemik ve diş problemleri yaşanabilir.

KOVA

Günün genelinde sert etkiler hakim olduğundan araç kullanıyorsanız riskli hareketlerden sakının. Eskiden gelen bir sağlık sorununuz varsa bugün nüks edebilir. Kendinizi fazla yormayın.

BALIK

Günün genelinde etrafınızdakilere pek de güvenmemeniz gerekli. Herkes sizin kadar net olmayabilir. Paranıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca kendinizi riske atacak tehlikeli hareketlerden kaçınmalısınız.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s