8 Şubat günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

Günün genelinde neşeli ve enerjik bir yapınız olacak. Buna aldığınız mutlu haberler de sebep olabilir. Sadece zaman zaman ani tepkiler vermeye yatkın olabilirsiniz.

BOĞA

Bugün evinizle ilgili konularda vakit harcayabilirsiniz. Uzun zamandır aklınızda olan değişimler için bugün harekete geçebilirsiniz. Evde tehlikeli işlerden kaçınmanız iyi olacaktır.

İKİZLER

Kendinizi geliştirmeye yönelik bir gün olabilir. Yeni hobiler, yeni eğitimler ilginizi çekebilir. İnsanların fikirlerinize ihtiyacı olduğu bir gündesiniz.

YENGEÇ

Maddi olarak biraz daha rahat olacağınız bir gündesiniz. Fakat bir anlık hevesle gelirinizden yüksek harcamalar yapabilirsiniz.

ASLAN

Dolunaydan bir gün öncesi ve sizleri tutabilene aşk olsun! Evet bu arada aşkta olacak 😊 Her konuda önünüz açık mutluluk çok yakın.

BAŞAK

Güne başladığınızda biraz duygusallığınız ağır basacaktır. Dikkatli olmanız gereken konu ise ani gelişen bir rahatsızlık olabilir.

TERAZİ

Bugün enerjinize herkes şaşırabilir. Hafta içinin stresli gündeminin yerine keyifli bir gün sizleri bekliyor. Yakın çevrenizle vakit geçirmek iyi gelecektir.

AKREP

Gününüz güzel olsa da sizler hafta içinden gelen kariyer sorunlarınızı düşünerek enerjinizi azaltabilirsiniz. Sevdiğinize aşırı tepki göstermemeye dikkat edin.

YAY

Bugüne gezerek başlayabilirsiniz. Ruhunuza en iyi gelecek şey bir yerlere gidip hiçbir şey düşünmemek olacaktır. Eğitim hayatınızda agresif olmamaya özen gösterin.

OĞLAK

Günün teması paranız olabilir. Gelecekle ilgili harcama planlarınızı netleştirebilirsiniz. Sağlığınızı zorlamamanız gereken bir gündesiniz.

KOVA

Bugün ikili ilişkileriniz gündemde olabilir. Her şey güzel giderken ani bir çıkış yapmanız kısa süreliğine tansiyonu yükseltebilir.

BALIK

Gün içinde çalışma hayatınıza enerjinizi tüketebilirsiniz. Duygusal olarak daha pozitif bakacağınız bir gündesiniz. Sağlığı ihmal etmemekte fayda var.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s