KOÇ

Gün boyunca maddi konularınıza yoğunlaşabilirsiniz. Beklemediğiniz bir para elinize geçebilir. Sürprizler sizi aşk hayatınızda da bulabilir. Yatırım yapmak için risk alabilirsiniz.

BOĞA

Gün sizin gününüz! Dilediğiniz ne varsa yapın ama kendiniz için başkasını mutlu etmek için değil. Dış görünüşünüzde yapacağınız değişimler istediğinizden de güzel olacaktır. Ayrıca gönül ilişkinizde de güzellikler sizi bekliyor.

İKİZLER

Bugüne aklınızda bir sürü düşünceyle uyanabilirsiniz. Bu durum geçmişle ilgili yaşadıklarınızla ilgili olabilir. Geçmiş demişken bugün mazide kalan birinden tekrardan haber alabilirsiniz.

YENGEÇ

Güne şanslı başlayan iki burçtan birisiniz! Gün içinde öyle beklenmedik güzel şeyler yaşayabilirsiniz ki inanmakta zorlanabilirsiniz. Sosyal yönünüz ağır basacaktır. Dostlarınızdan davetler alabilirsiniz.

ASLAN

Bugün aklınızı kurcalayan bir iş meselesi vaktinizi alabilir. Siz dinlenmek isterken karşınıza gelen işler yorabilir. Geleceğinizi ilgilendiren sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bu kariyer fırsatı da olabilir.

BAŞAK

Pozitif bir gün sizleri bekliyor. Beklediğiniz gelişmeler her ne ise tahmininizden de güzel sonuçlanacaktır. Ansızın bir anda ufak bir seyahate çıkabilirsiniz.

TERAZİ

Günün başından itibaren finansal durumunuzla ilgili koşullar karşınıza gelebilir. Bu borçlarınızla ilgili olabilir. Öte yandan eşinizin gelirinde beklediğinizden fazla artış olabilir.

AKREP

İlişkinizle ve evliliğinizle ilgili sürprizlerle geçecek bir güne uyanıyorsunuz. Partneriniz bir anda sizi çok mutlu edebilir. Sürekli rutine bağladığınız şeyler yerine marjinal olmayı denemelisiniz.

YAY

Günün genelinde sizler hafta içine nazaran daha durgun bir ruh halinde olabilirsiniz. Bu yorgunluktan kaynaklanabilir. Duygusal hayatınızda alacağınız sürpriz bir haber ansınızın mutlu edebilir.

OĞLAK

Güne uyandığınızda belki şanslı bir günde olduğunuzu bilmeyeceksiniz ama gün içindeki güzel gelişmelerle buna inanacaksınızdır. Aşk hayatınızda sürprizlere hazır olun. Her alanda beklenmedik güzellikler yaşayabilirsiniz.

KOVA

Bugün sizler vaktinizi ailenize ayırabilirsiniz. Beraber vakit geçirmek iyi gelecektir. Evinizde değişiklikler yapmak için düğmeye basabilirsiniz. Yakınlarınızı ilgilendiren sürpriz haberler sizi bekliyor.

BALIK

Güne tempolu bir başlangıç yapıyorsunuz. Vaktinizin çoğu dışarda geçebilir. Kardeşlerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Alacağınız bir telefon, mesaj mutlu edebilir.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s