27 Ocak-2 Şubat haftasına baktığımızda karışık bir gündem bizleri bekliyor. Pazartesi kendi başına çelişkiler içeriyor. Sabah Venüs-Mars sert açısı nedeniyle gönül ilişkilerinde gergin olabiliriz. Ardından aynı günün gecesi Venüs-Neptün kavuşumu sayesinde romantik anlar içerisinde olacağız. Balık burcundaki Venüs-Neptün kavuşumunun yorumunu her burç içerisinde bulabilirsiniz. Salı günü yeniayda da söz sahibi olan Mars ve Neptün sert açısı kesinleşiyor. Bu durum biraz da bu hafta dini konuları, dini yerleri ön plana çıkartabilir. Dikkatli olmakta yarar var. Haftanın devamı kötü olmasa da Cuma sert geçebilir. Hafta sonu ise sürprizlerle geliyor. Hem aşkta hem parada istediklerimize ulaşabiliriz. Şubat ayı burç yorumlarını okumak için tıklayınız.

KOÇ

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda duygusal yönünüz sizi ele geçirebilir. Her olayı kişisel değerlendirebilirsiniz. Rahatsızlıklarınız varsa dikkatli olmalısınız. Pazartesi gecesi oluşan Venüs-Neptün kavuşumu sizlere geçmişteki ilişkinizle ilgili tekrardan romantik anlar yaşatabilir. Bir anda o kişiden haber alabilirsiniz. Genel olarak duygusal hayatınızda güzel bir zaman dilimine gireceksiniz. Çarşamba akşamıyla beraber sizlerin enerjisi yükselişe geçiyor. Hafta sonuna kadar şansınız her konuda yüksek olacaktır. Hedeflediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cuma günü kariyer hayatında gergin olabilirsiniz. Hafta sonu keyfiniz yerinde olacaktır. Maddi olarak kendinizi bir adım öteye taşımak için yeni fırsatlar araştırabilirsiniz. Gelirinizde artışlar olabilir.

BOĞA

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda şansınız yüksek olacaktır. Çevrenizdeki gözler üzerinizde olabilir. Bu aşk hayatınızda da kariyer hayatınızda etkili olacaktır. Başarılarınız konuşulabilir. Dostlarınızla vakit geçirmek iyi gelecektir. Pazartesi gecesi gerçekleşen Venüs-Neptün kavuşumu sayesinde aşk ve para konularında da hayalleriniz gerçek olabilir. Çarşamba akşamıyla beraber enerjiniz düşebilir. Özellikle Perşembe ve Cuma sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Sebepsiz baş ağrıları da yaşayabilirsiniz. Mazide kalan birinden haber alabilirsiniz. Hafta sonu ise her şey düzeliyor. Yüzü güleni keyifli bir Boğa burcu var. Sürpriz gelişmeler sizi bir anda mutlu edebilir. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz.

İKİZLER

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda iş hayatınızla ilgili bir gündem sizleri bekliyor. Zaman zaman yöneticinizle ters düşsenizde günün sonunda her şey yoluna girecektir. Pazartesi gecesi oluşan Venüs-Neptün kavuşumuyla geleceğinize dair istedikleriniz gerçek olabilir. Özellikle iş hayatınızda daha fazla para kazanmak için beklentiniz varsa bu haftanın başıyla beraber güzel haberler alabilirsiniz. Çarşamba akşamıyla beraber keyfiniz yerine geliyor. Hafta sonuna kadar şansınız çok açılıyor. Gerek sosyal çevrenizde gerek aşk hayatınızda ilgi odağı olacaksınızdır. Cuma günü dostlarınızın kalbini kırmamaya dikkat edin. Hafta sonu ise ruhsal olarak gergin hissedebilirsiniz. Yalnız kalmak isteyeceğiniz bir süreçte olabilirsiniz.

YENGEÇ

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda seyahatleriniz, tatil planlarınız ön planda olabilir. Akademik hayatınızda mücadele vermeniz gereken bir süreç yaşayabilirsiniz. Pazartesi gecesi meydana gelen Venüs-Neptün kavuşumu hayallerinizi gerçekleştirecek enerjiyi size verecektir. Hiç ummadığınız güzel gelişmeleri haftanın başında yaşayabilirsiniz. Çarşamba akşamıyla beraber çalışma hayatınızda yoğun olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Fakat Cuma günü iş hayatında sinirleriniz gergin olacaktır. Ani tepkiler vermeyin. Hafta sonu ise çok şanslı olacaksınız. Her konuda önünüz açık olacak. Olmaz dedikleriniz gerçek olabilir. Buna aşk da dahil. Dostlarınızdan davetler alabilirsiniz. Bu davetlerde gözler üstünüzde olabilir.

ASLAN

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda finansal durumunuzla ilgili enerjinizi harcayabilirsiniz. Bu özellikle giderleriniz, borçlarınız konusunda olabilir. Pazartesi gecesiyle birlikte oluşan Venüs-Neptün kavuşumu parayla ilgili hedefleriniz, hayalleriniz için size fırsatlar getirebilir. Eşinizin gelirinde de beklenmedik artışlar olabilir. Çarşamba akşamıyla beraber pozitif birkaç gün içinde olacaksınız. Sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Yüksek öğrenimle, yurt dışı işlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Cuma ise sert etkiler olduğundan seyahatlerinizde riskli ve agresif davranışlardan sakınmalısınız. Hafta sonu geldiğinde aklınızı kurcalayan iş konuları varsa bunu çözümlemek için harekete geçebilirsiniz. Belki de gelecekte farklı bir yerde çalışmak için başvurular yapabilirsiniz.

BAŞAK

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda ilişki hayatınızda duygusal bir dönemden geçebilirsiniz. Partnerinizle birlikte daha fazla zaman geçirmeye ihtiyacınız olabilir. Pazartesi gecesi oluşan Venüs-Neptün kavuşumuyla birlikte romantik zamanlarda olacaksınız. Gerek evliliğinizde gerek ilişkinizde ayaklarınız yerden kesilebilir. Çarşamba akşamıyla beraber maddi olarak durumunuzu düzeltmek için harekete geçebilirsiniz. Ödemelerinizi, kredilerinizi yoluna koyabilirsiniz. Cuma günü finansal olarak zorlu bir gün olabilir. Paranıza dikkat edin. Hafta sonu geldiğinde ise mutlu zamanlar geçireceksiniz. Beklentinizden de güzel sürpriz haberler alabilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz. Gelecekle ilgili adımlar atabilirsiniz.

TERAZİ

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda çalışma hayatınızda hem tempolu hem de sert bir başlangıç olabilir. Sağlığınızı da ihmal etmemeniz gereken bir haftadasınız. Pazartesi gecesi oluşan Venüs-Neptün kavuşumu sayesinde duygusal hayatınızda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşteki kazancınızda da beklediğiniz artışın haberi yakınlarda gelebilir. Çarşamba akşamıyla beraber ilişki ve evlilik hayatınız gündeme oturacaktır. Sevdiğinizi ihmal ettiyseniz bir iki gün başbaşa vakit geçirmek iyi gelecektir. Cuma sert olduğundan siz bu agresifliği istemeden partnerinize yansıtabilirsiniz. Hafta sonu geldiğinde ise borçlarınız aklınızı kurcalayabilir. Miras konularınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni yatırım fikirleri karşınıza çıkabilir.

AKREP

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda aşk hayatınız gündeme gelebilir. Şansınız da haftanın başında bir hayli açık olacak. Özellikle Pazartesi gecesi Venüs-Neptün kavuşumuyla beraber aşk hayatınızda hiç hayal edemeyeceğiniz güzel anlar yaşayabilirsiniz. Haftanın ilk günleri aşktan havaya uçabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili dualarınız kabul olabilir. Çarşamba akşamından itibaren sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreçte olacaksınız. İşteki yorgunluğunuz sağlığınızı kötüye götürebilir. Cuma çalışma hayatınızda altınızda çalışanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Hafta sonu geldiğinde tekrardan gönül ilişkileriniz gündemde olacak. Sevdiğiniz bir anda sürprizlerle karşınıza çıkabilir. Beraber aşkın tadını çıkartmaya bakın.

YAY

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda aileniz önceliğiniz olabilir. Ailede tansiyon yükseldiğinde devreye sizin girmeniz gerekebilir. Evinizde riskli hareketlerden uzak durmalısınız. Pazartesi gecesi oluşan Venüs-Neptün kavuşumu sayesinde hayal ettiğiniz güzellikler çok yakında karşınıza çıkabilir. Ailede şifa bulmasını istediğiniz biri sağlığına kavuşabilir. Çarşamba akşamından itibaren şansınız açılmaya başlıyor. Bu sefer aşk hayatınız gündemde olacaktır. Bir şeyleri düzeltmek veya adım atmak istiyorsanız Cuma’ya bırakmayın. Cuma agresif bir gün hem sevdiğinizle hem çocuğunuzla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu geldiğinde ise enerjiniz düşüşe geçebilir. Kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Rahatsızlıklarınız da keyfinizi kaçırabilir.

OĞLAK

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda iletişim yönünüz bir hayli aktif olacaktır. Zaman zaman da karşınızdakine sert çıkışlar yapabilirsiniz. Eğitim hayatınızda zorluklar çıkabilir. Pazartesi gecesi Venüs-Neptün kavuşumu sayesinde uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir gelişme veya haber size ulaşabilir. Bu hem maddi hem de duygusal bir haber olabilir. Çarşamba akşamı olduğunda ise evinize daha fazla vakit harcayacaksınız. Ailenizle birlikte olmak her şeyden önce gelebilir. Cuma olduğundan tehlikeli işlerden evinizin içinde kaçınmalısınız. Hafta sonu ise şansı çok açık bir Oğlak burcu var. Aşk hayatınızda sürprizler yaşamaya hazır olun. Güzel haberler bir anda gelebilir. Aynı şekilde çocuğunuz da yüzünüzü güldürecektir. Genel olarak her konuda şansınız açık, harekete geçmenin zamanı olduğunu unutmayın.

KOVA

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda maddi durumunuz öne çıkacaktır. Gelirinizle ilgili artık artışlar beklediğiniz bir hafta olabilir. Pazartesi gecesi oluşan Venüs ve Neptün kavuşumu tam da bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilir. Haftanın başından itibaren hayalini kurduğunuz gelir artışı bugünlerde karşınıza çıkabilir. Çarşamba akşamıyla beraber sosyal bir döneme giriyorsunuz. Bir anda birçok yerde bulunmanız gerekebilir. Etrafınızda gerek iletişim tarzınızla gerek dış görünüşünüzle ilgi odağı olabilirsiniz. Cuma sert bir gün olduğundan sözcüklerinizi iki kere düşünerek seçmelisiniz. Kardeşlerinizle aranız bozulabilir. Hafta sonu dinlenmeyi tercih eden bir Kova burcu var. Evinizde eksiklikleri tamamlamayı tercih edebilirsiniz.

 BALIK

27 Ocak-2 Şubat haftasına başladığınızda enerjiniz ve şansınız yüksek olacaktır. Kendinizle ilgili yapmak istediklerinizi tek tek gerçekleştirebilirsiniz. Pazartesi gecesiyle birlikte burcunuzda kavuşan Venüs ve Neptün sayesinde umut ettiğiniz ne varsa gerçek olabilir. Özellikle gönül ilişkinizde beklentinizden de öte güzellikler yaşayabilirsiniz. Romantizm hakim olacaktır. Çarşamba akşamı olduğunda önünüzdeki birkaç gün maddi meseleler karşınıza çıkabilir. Cuma günü paranıza, değerli eşyalarınıza dikkat etmenizde yarar var. Hafta sonu geldiğinde enerjisini seyahatlere, yakınlarına harcayan bir Balık burcu var. Eğitim hayatınızda beklentinizden güzel sonuçlar alabilirsiniz. Sürpriz bir haber sizi çok mutlu edebilir.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s