Bu hafta geçen haftaya göre daha olumlu olacaktır. İki tane gezegen geçişimiz var. Pazartesi Venüs Balık burcuna, Perşembe ise Merkür Kova burcuna geçiyor. Haftanın 5 günü güzel olsa da Cuma ve Cumartesi günleri sert olacaktır. Merkür ve Uranüs arasındaki sert açı Cumartesi beklenmedik ani durumlar yaşamamıza sebep olabilir. Yükselen burcumuzu okumayı unutmayalım.

KOÇ

13-19 Ocak haftasına başladığınızda şansınız açık olacaktır. Pazartesi aşkla ilgili güzel bir günde olacaksınız. 13 Ocak Pazartesi Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar eski sevgiliniz geri dönmek isteyebilir. Duygusallığınız hiç olmadığı kadar ön planda olacaktır. Mantığınız ve kalbiniz arasında gidip gelebilirsiniz. Salı ve Çarşamba çalışma ortamınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınız da gündemde olabilir. Perşembe 16 Ocak’ta Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar ilgi alanınız hiç olmadığı kadar farklı konulara yönelebilir. Özgürlük arzunuz hat safhada olacak. Dostlarınızla beraber planlar yapabilirsiniz. İçinize kapanmak yerine hislerinizi başkalarıyla paylaşmak, içinizi dökmek iyi gelecektir. Cuma sert bir gün özellikle ilişki ve evlilik hayatınızda gerginlikler olabilir. Hafta sonu borçlarınız, kredileriniz aklınızı meşgul edebilir.

BOĞA

13-19 Ocak haftasına başladığınızda ailenizle ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir. Pazartesi aile büyükleriniz vaktinizi alabilir. 13 Ocak Pazartesi Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar duygusal hayatınızda şansınızın açılacağı bir dönemde olacaksınız. Çevrenizde parlayacağınız, elde ettiğiniz başarılarla takdir edileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Salı ve Çarşamba enerjiniz de şansınız da açılıyor. Güzel gelişmeler kapıda olacaktır. Yalnızsanız yeni bir aşk çıkabilir. Çocuğunuz da gündemde olacaktır. 16 Ocak Perşembe Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar kariyer hayatınıza dair yeni haberler alabilirsiniz. Başvurduğunuz işlerden geri dönüşler, görüşme talepleri alabilirsiniz. Cuma ise sert bir gün olduğundan sizler sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Evcil hayvanınız da can sıkabilir. Hafta sonu partnerinizle beraber geçireceğiniz tutkulu bir zamanda olacaksınız.

İKİZLER

13-19 Ocak haftasına başladığınızda yoğun bir temponuz olabilir. Pazartesi eğitimle ilgili güzel haberler gelebilir. 13 Ocak Pazartesi Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar iş hayatınızda maddi geliri de yüksek olan teklifler alabilirsiniz. Kariyerinizde parlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Gönlünüzü ofiste birine kaptırabilirsiniz. Salı ve Çarşamba yakınlarınızla beraber vakit geçirebilirsiniz. Gezmek yerine evinizde oturmak sizi dinlendirecektir. 16 Ocak Perşembe Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar akademik hayatınızda daha aktif olabilirsiniz. Güzel haberler alabilirsiniz. Öğrenmeye, bilgiye meraklı olacağınız bir dönemden geçeceksiniz. Astroloji, felsefe gibi konulara ilginiz artabilir. Araştırmalar yapabilirsiniz. Cuma gergin bir gün olacağından sizler aşk hayatınızda ve çocuğunuzla ilgili konularda sinirlenebilirsiniz. Hafta sonu geldiğinde çalışma hayatınız aklınızı kurcalayabilir.

YENGEÇ

13-19 Ocak haftasına başladığınızda maddi konularınız öne çıkabilir.  Pazartesi gelirinizle ilgili beklediğiniz gelişmeler yaşanabilir. 13 Ocak Pazartesi Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar aşk hayatınızda duygusal zamanlarda olacaksınız. Düşlediğiniz bir aşka yelken açabilirsiniz. Hatta bu hayallerimdi diyebileceğiniz bir aşk olabilir. Paranızı seyahatlere harcayabilirsiniz. Salı ve Çarşamba sosyal hayatınız sizi keyiflendirecektir. Yeni davetler alırsanız mutlaka gidin. Fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 16 Ocak Perşembe Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar ekonomik durumunuzla ilgili yeni haberler alabilirsiniz. Başvurduğunuz kredinin onaylandığını öğrenebilirsiniz. Eşinizin gelir durumuna dair gelişmeler olabilir. Miras haberleri gündeminize oturabilir. Cuma sert bir gün olduğundan evinizin içinde tehlikeli hareketlerden uzak durmalısınız. Hafta sonu ise mutlu ve aşk dolu bir Yengeç burcu olacak.

ASLAN

13-19 Ocak haftasına başladığınızda enerjiniz yüksek olacaktır. Pazartesi gündüz özellikle işleriniz yolunda gidebilir. 13 Ocak Pazartesi Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar maddi anlamda refaha ereceğiniz bir süreçte olabilirsiniz. Elinize toplu para geçebilir. Eşinizin aldığı maaşta, kazançta artışlar olabilir. Miras davanız varsa lehinize sonuçlanabilir. Salı ve Çarşamba günleri gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Maddi olarak güçlü olacağınız birkaç gündesiniz. 16 Ocak Perşembe Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar eşinizle, sevgilinizle ilgili yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Fazla meraklı olmanız bazen sorunlar çıkmasına neden olabilir. Cuma sert etkiler olduğundan sizler iletişim kurarken çok agresif olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da zorluklar karşınıza çıkabilir. Hafta sonu geldiğinde ise huzurlu bir Aslan burcu var. Evinizle ve ailenizle vakit geçirebilirsiniz.

BAŞAK

13-19 Ocak haftasına başladığınızda çok önemli bir sorun olmasa bile enerjiniz psikolojik olarak düşük olabilir. Size zamanında yapılanlar aklınızı kurcalayabilir. 13 Ocak Pazartesi Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar sizler için ilişkinizde güzel bir dönem başlıyor. Evlilik tekliflerine hazır olun. Beklemediğiniz anda romantik bir sürprizle partneriniz sizi sevindirebilir. Evliliğinde sorun olanlar bu güzel görünümle bir şans daha verip aşk dolu bir sürece girebilirler. İşinizdeki ortağınızla beraber maddi getirisi yüksek işlere bu zaman zarfında imza atabilirsiniz. Salı ve Çarşamba sizlerin günleri diyebiliriz. Gayet olumlu ve şanslı zamanlarda olacaksınız. 16 Ocak Perşembe Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar çalışma ortamınızda yeni haberler alabilirsiniz. Bu işinize olan farklı bakış açınız sayesinde elde ettiğiniz başarılar da olabilir. Sağlığınızla ilgili de yeni gelişmeler olabilir. Cuma ise maddi değeri olan her şeye dikkat edin. Hafta sonu ise keyifli ve sosyal bir zaman sizi bekliyor.

TERAZİ

13-19 Ocak haftasına başladığınızda şansınız üstünüzde olacaktır. Olmaz dedikleriniz bile olumlu yönde gelişebilir. 13 Ocak Pazartesi Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar çalışma hayatınızda maddi olanakları daha güzel tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca işinizde parlayacağınız bir dönem olacak. Terfi aldığınızı öğrenebilirsiniz. Duygusal hayatınızdaki karamsar yapınızı bıraktıracak güzel haberler alabilirsiniz. Salı ve Çarşamba biraz daha enerjiniz düşük olabilir. Sağlık bakımından kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. 16 Ocak Perşembe Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar çocuğunuzla ilgili beklediğiniz haberler varsa bu dönem gelebilir. Aşk hayatınızda iletişim trafiğiniz karşı tarafla sıklaşacaktır. Kendinize yeni hobiler bulabilirsiniz. Değişik şeylere merakınız artacaktır. Cuma sert bir gün olacağından her konuda riskli hareketlerden sakınmalısınız. Hafta sonu ise maddi konularınızla ilgili düşünceli olabilirsiniz.

AKREP

13-19 Ocak haftasına başladığınızda kariyer gelişmeleriyle yüzünüz gülebilir. Pazartesi iş hayatındaki yoğunluk da sizi yorabilir. 13 Ocak Pazartesi Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar aşk hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir. Aşık olmam diyenler bile aniden bir aşka kalbini kaptırabilir. Gelip geçici değil sizler için romantik ve duygusal bir ilişki olacaktır. Yine bu dönemde çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bebek sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günlerini not alın çünkü şansınız çok açık olacak. Bulunduğunuz çevrede insanlar sizin başarılarınızı konuşabilir. 16 Ocak Perşembe Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar ailecek beklediğiniz bir haber nihayet ulaşabilir. Evinizle ilgili değişikler yapabilirsiniz. Yeni bir yere taşınabilirsiniz. Cuma sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. İhmalkarlıklarınız sağlığınızı kötüye götürebilir. Hafta sonu ise sizlerin günleri olacak. Hem neşeli hem aşk dolu anlarda olacaksınız.

YAY

13-19 Ocak haftasına başladığınızda seyahatleriniz gündemde olabilir. Akademik konularınızda da Pazartesi güzel haberler alabilirsiniz. 13 Ocak Pazartesi Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar aileniz genişlemeye başlayabilir. Gönül ilişkisiyle ailenize yeni bir birey katılabilir. Gayrimenkulle alakalı yatırımlarınız varsa hanenize güzel gelirler gelebilir. Ev değiştirmek isteyenler için güzel fırsatlar ortaya çıkabilir. Salı ve Çarşamba günleri yöneticinizden güzel haberler alabilirsiniz. Bir terfi haberi gelebilir. Yeni bir iş teklifi de alabilirsiniz. 16 Ocak Perşembe Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar eğitimle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Şu ana kadar ilgi duymadığınız konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Kurslara yazılabilirsiniz. Yakınlarınızdan davetler alabilirsiniz. Sosyal yönünüz bu dönem çok aktif olacaktır. Cuma dostlarınızla aranızı açacak gelişmeler olabilir. Agresif hissedeceksiniz. Hafta sonu ise dinlenmek iyi gelecektir. Eski işlerinizi tamamlamak aklınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

OĞLAK

13-19 Ocak haftasına başladığınızda borçlarınızla ilgili harekete geçebilirsiniz. Miras konunuz da gündeme gelebilir. 13 Ocak Pazartesi Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar sevdiğinizle olan iletişiminiz düzelecektir. Birbirinize daha açık ve net oldukça aranızda çözülemeyen sorun kalmayacaktır. Bu dönem romantik sözler ağızlarınızdan dökülebilir. Eğitim hayatınızda da parlamaya başlayabilirsiniz. Salı ve Çarşamba sizlerin pozitif günleri olacaktır. Beklediğiniz gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Üniversite ve üstü eğitimlerde başarı elde edebilirsiniz. 16 Ocak Perşembe Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar paranıza para katmak için yeni fikirler üretmeye başlayabilirsiniz. Orijinal düşünceleriniz kazancınızı arttırabilir. Cuma gergin bir gün ve sizler bunu kariyer hayatında hissedebilirsiniz. Hafta sonu ise sizler için şans dolu olacak. Her konuda önünüz açık olacak.

KOVA

13-19 Ocak haftasına başladığınızda sevdiğinizle ilgili güzel zamanlarda olacağınız bir Pazartesi gününde olacaksınız. 13 Ocak Pazartesi aynı gün içinde Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar maddi olarak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Rahata ereceğiniz bir dönem içinde olacaksınız. Salı ve Çarşamba ödemeleriniz, kredi başvurularınız gündemde olabilir. Eşinizin geliriyle ilgili haberler alabilirsiniz. 16 Ocak Perşembe Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar öğrenmeye, araştırmaya olan merakınız yüksek olacaktır. Yeni eğitimlere kendinizi adayabilirsiniz. Güzel haberler alacağınız bir dönemde olacaksınız. Cuma günü ise sert etkiler hakim olacağından sizler seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Yurt dışı işlerinizde aksamalar olabilir. Hafta sonu ise gelecekle ilgili planlarınızı eyleme dökmek için cesaretiniz olacaktır. Bu bir iş değişikliği fikri de olabilir.

BALIK

13-19 Ocak haftasına başladığınızda çalışma hayatınızda yoğun olabilirsiniz. Ama bu yoğunluk Pazartesi sizi kariyerinizde zirveye çıkartacaktır. İşlerinizde başarılar sizleri bekliyor. 13 Ocak Pazartesi Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar hayatınızda parladığınız bir evrede olacaksınız. Özellikle bu aşk hayatınızda size etki edecektir. Romantik bir o kadar da tutkulu bir aşka başlayabilirsiniz. Evliliğinizdeki sorunları çözebilirsiniz. Estetik için uygun bir dönemde olacaksınız. Salı ve Çarşamba ilişki ve evlilik hayatınızda duygusal zamanlarda olacaksınız. Sevdiğinizle birlikte aranızdaki bağın güçlendiğini hissedeceksiniz. 16 Ocak Perşembe Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar hisleriniz size yön verebilir. İçten içe kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu dönem önceliğiniz özgürlüğünüz olacak. Kimseye hesap vermeden düşündüklerinizi tek tek yapmak isteyebilirsiniz. Cuma kendinizi riske atacak hareketlerden sağlığınız için uzak durmalısınız. Hafta sonu mutlu ve dileklerinizin gerçek olabileceği bir zaman olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s