Ocak ayının gelmesiyle birlikte birçok gökyüzü olayı da bizi bekliyor. Şimdi bu ayın gökyüzü olaylarına hızlıca bir bakalım. 1 Ocak saat 05:20’de Mars Koç burcuna geçiyor. 5 Ocak saat 06:40 itibariyle Merkür Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Ertesi gün 6 Ocak tarihinde saat 04:28’de 15 derecede Oğlak burcunda parçalı Güneş tutulması oluşuyor. Aynı günün akşamı 23:27’de Uranüs retro hareketini bırakıp, düz harekete dönüyor. Yükselenimizi de okumayı ihmal etmeyelim. Herkese bol şans diliyorum.

KOÇ

Maddi konularınızın ön planda olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Borçlarınıza odaklanabilirsiniz. Kredi için başvuru yapabilirsiniz. 3.şahıslardan maddi destekler görebilirsiniz. Sizden borç isteyenler olursa iki kere düşmenizi tavsiye ederim. Sağlık probleminiz varsa bu hafta ameliyat konuları gündeme gelebilir. Seyahatlerinize de enerji harcayacağınız bir zaman diliminde olacaksınız. Belki hafta sonu için ufak geziler planlayabilirsiniz. Hafta ortası yüzünüzün güldüğü, kendinizi iyi hissettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Akademik hayatına devam edenler varsa bekledikleri sonuçları alabilirler. Yeni eğitimlere başlamak için araştırmalar yapabilirsiniz. Astroloji ve felsefe gibi konulara ilginiz artabilir. Yeni bir iş başvurusu yapmak için güzel bir haftadasınız. Hafta sonu sakarlıklar, ufak kazalar canınızı sıkabilir. 1 Ocak itibariyle Mars Koç burcuna geçiyor. Yani sizin yöneticiniz Mars, ait olduğu yere geliyor. Kendinize güveninizin arttığı, enerjik bir döneme giriyorsunuz. 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle, kariyerinizle ilgili haberler ya da teklifler alabilirsiniz. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması kariyer konularına daha da vurgu yapacak. Ciddi kararlar almanız gerekebilir. Eskiyi bırakma yeniye yer açma dönemidir. Yeni bir işe geçmek isteyebilirsiniz. Tabii seçenekleri çok iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

BOĞA

İlişki ve evlilik konularının gündemde olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Aşkın ağır bastığı, romantik anlar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde sorun varsa, bu hafta daha sakin ve mantıklı kararlar alabilirsiniz. Sorun ettiğiniz konuları daha ılımlı bir dille partnerinize söylerseniz, ilişkiniz eskisinden daha güçlü bir bağla devam edecektir. Unutmayın anahtar kelime “sakin olmak”. Ortak iş açmış olanlar varsa haftanın başında yeni bir proje ya da yatırım fikri karşınıza çıkabilir. İşinizde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Haftaya devam ederken maddi konularınız da ön plana çıkıyor. Özellikle borçlarınızla ilgili konular kafanızı kurcalayabilir. Harcamalarınızı biraz daha kısmanız gerekebilir. Rahatsızlığınız varsa bu konuyla ilgili bir ameliyat gündeme gelebilir. Hafta sonu olumlu haberler alabilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz. Sadece ani bir rahatsızlık ya da sakatlık ihtimaline karşı kendinize dikkat edin. 1 Ocak’ta Mars’ın Koç burcuna geçmesiyle, artık harekete geçme zamanı! Saklı duygularınızı ortaya çıkarmanız içinizi dökmeniz ruhsal olarak çok iyi gelecektir. Eğer birini seviyorsanız ya da biri kalbinizi kırdıysa içinize atma vakti değil, tam tersine eyleme geçme vakti! 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle, akademik ve hukuki konularda olumlu haberler alabilirsiniz. Ayrıca hayata biraz daha gerçekçi bakmanızı sağlayacaktır. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması hayatınızdaki alışkanlıkları bırakmak, yeni bir döneme yer açmak için sizi destekleyecektir. Umutsuzluk değil aksine umutla bakacasınız hayata. Pozitif enerjinizle artık sizi mutlu eden şeyleri yapacaksınız. Size sıkıntı veren, enerjinizi düşüren kim ya da ne ise onlara elveda deme vakti!

İKİZLER

İş hayatında güzel gelişmelerle haftaya başlıyorsunuz. Çalıştığınız ortamda başarılarınız konuşulabilir. Sağlığınızla ilgili konular da ön plana çıkabilir. Bir rahatsızlığınız varsa şifa bulabilirsiniz. Psikolojik olarak da kendinizi mutlu hissettiğiniz bir dönemde olacaksınız. Pozitif düşündükçe güzel şeyleri kendinize çektiğinizi fark edeceksiniz. Bu hafta enerjinizi evliliğinize ve ilişkinize ayırabilirsiniz. Partnerinizle planlar yapabilirsiniz. Jüpiter gönül ilişkilerinizle alakalı güzel destek vermeye başlamışken, belki evlilik teklifler bile olabilir. Ortaklıkla yürüttüğünüz bir işletmeniz varsa güzel kazançlar elde edebileceğiniz projelerle karşılaşabilirsiniz. 1 Ocak’ta Mars’ın Koç burcuna geçmesiyle, daha sosyal bir dönem sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. Dostlarınıza karşı agresif olmamaya dikkat edin. 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle maddi konularınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. 3. Şahıslardan maddi destek görebilirsiniz. Bir miras konusu gündeme gelebilir. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması yine maddi konularınıza ışık tutacak. Eski harcama alışkanlıklarını bırakıp, daha tutumlu olmanız gerekebilir. Tercihi yapacak olan sizsiniz. Yoksa bu maddi döngüden çıkamayabilirsiniz.

YENGEÇ

Haftaya aşk hayatınızda hareketlenmelerle başlıyorsunuz. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır bebek sahibi olmak isteyenler bu hafta müjdeli haberi alabilirsiniz. Hafta ortası sağlığınıza biraz özen göstermelisiniz. Kendinizi biraz halsiz ve yorgun hissedebilirsiniz. Bunun sebebi iş yaşamınızda da yoğun bir haftada olmanızdan kaynaklanabilir. İlişkinizle ilgili ciddi adımlar atılabilir. Eğer ki evliliğinizde ya da ilişkinizde sorunlar varsa, bu hafta çözmek için enerjinizi harcayabilirsiniz. 1 Ocak’ta Mars’ın Koç burcuna geçmesiyle, kariyer konularında eyleme geçme vakti. Bu işten memnun musunuz değil misiniz? Eğer mutsuzsanız tam da iş değiştirmek için ideal dönemdesiniz. Bu düşünceler, iş ortamında sizi sinirli ve gergin yapabilir. Öfkenize hakim olmanız gerekiyor. 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle gerçekleri önünüze koyup, bir karar vermeniz gerekebilir. Bu kararı almadan önce önyargılı olmaktan sakının. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması yine bu konulara ışık tutacak. Eskiyi bırakıp yeni bir sayfa açmak gereklidir. İlişkinizin bir geleceği kalmadığını düşünüyorsanız ciddi kararlar alabilirsiniz. Sürekli aynı döngüden çıkamıyorum diyorsanız bu tutulmanın enerjisiyle net karar verebilirsiniz. Devam diyorsanız, daha da fazla sevginiz pekişerek güçlü bir beraberlikle ilerleyebilirsiniz. Bu tutulmada siz nasıl hissediyorsanız ilişkiniz o yönde gidecektir.

ASLAN

Aile ve ev konularınızın ön planda olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Aile bireylerinize daha fazla zaman ayırıp, onlarla planlar yapabilirsiniz. Anne veya babanızın sağlığıyla ilgili konularda destek olmanız gerekebilir. Evinize dekor değişiklikleri düşünebilirsiniz. Bazılarınız ev değiştirmek için yeni bir ev bakabilir. Aşk hayatınızda şansınız açık. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Gözler üzerinizde çok çekici olduğunuz bir dönemdesiniz. Çocuğunuz varsa onunla ilgili beklediğiniz güzel haberleri alabilirsiniz. Şansınızın açık olduğu bir hafta, güzel bir enerjiniz var. Hafta sonuna doğru sağlığınıza biraz dikkat etmelisiniz. Özellikle diz, diş ve kemik sorunları canınızı sıkabilir. 1 Ocak’ta Mars’ın Koç burcuna geçmesiyle, seyahatleriniz yoğunlaşabilir. Uzun zamandır gitmek istediğiniz bir yer için, harekete geçip, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yine bu dönem, akademik ve hukuki konularda hakkınızı almak için savaşmanız gerekebilir. Üstüne gittikçe haklı olduğunuz anlaşılacaktır. 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle mevcut sağlık probleminizle ilgili bir teşhis alabilirsiniz. Yine bu dönem psikolojik destek almak isteyebilirsiniz. İş yerinde herkese özelinizi anlatmayın. Daha sonra söyledikleriniz karşınıza çıkabilir. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması psikolojik olarak sizi zorlayabilir. Unutmayın geçmişe takılarak mutlu olamazsınız.

BAŞAK

Yoğun bir hafta sizleri bekliyor. İletişim trafiğiniz bir hayli karışık, özellikle çalışan kesim biraz yorgun düşebilir. Telefonlar, mailler, toplantılar derken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Kardeş, kuzen veya yakın akrabalarınızdan haber alabilirsiniz. Entelektüel tarafınızın da ağır bastığı bir zaman dilimindesiniz. Özellikle yazma yeteneğiniz varsa bu hafta yazdıklarınızı sosyal mecralarda paylaşın. Yazdıklarınızla dikkat çekebilirsiniz. Aileniz de ön planda olacak. Uzun zamandır vakit ayıramadığınızı düşündüğünüz aile bireylerinizle ilgilenebilirsiniz. Ailede rahatsızlığı olan biri varsa onun da sağlık problemlerinde yardımcı olabilirsiniz. Yalnızlar için de güzel haberler var. Bu hafta aşkta şansınız açık. Ama bu şansı bir anlık agresifliğinizle terse çevirmek de sizin elinizde, hemen tepki vermekten kaçının. 1 Ocak’ta Mars’ın Koç burcuna geçmesiyle, birikmiş borçlarınızı kapatmak için harekete geçebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmayı düşünebilirsiniz. Rahatsızlığınız varsa ameliyat konusu gündeme gelebilir. 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle sevdiğiniz kişiden haber gelebilir. Bu bir mesaj ya da arama olabilir. Çocuğunuzla ilgili bir beklentiniz varsa bu dönem beklediğiniz haber gelebilir. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması aşk hayatınızda agresif olmak yerine daha sakin tepki verdiğinizde olumluya gidebileceğini göreceksiniz. Sinirli olmak hem size hem ilişkinize zarar verebilir.

TERAZİ

Para konularına odaklanarak haftaya başlıyorsunuz. Gelirinizde artışlar olabilir. Bu bir maaş zammı veya beklemediğiniz bir prim olabilir. Maddi güzel bir gelişmeye hazır olun. Uzun zamandır aklınızda olan bir yatırımı bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta iletişim kurduğunuz kişilere dikkat edin. Size ileride çok güzel faydalar sağlayabilirler. Yeni çevreler yeni fırsatlar için güzel bir şanstır. Hafta ortası biraz işleriniz yoğun olabilir. Bir anda birçok işi halletmeniz gerekebilir. Satış, pazarlama ve iletişim sektöründe çalışanlar varsa güzel bir iş teklifiyle karşılaşabilirler. Kitap okumak, sinema, tiyatro gibi aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Ailenizle hafta sonu için ufak planlar yapabilirsiniz. Yakın bir yere gidip vakit geçirebilirsiniz. Evinizde ufak tadilatlar veya değişiklikler için araştırmalar yapabilirsiniz. 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle ailenizden biriyle ilgili bir haber alabilirsiniz. Bu küçük bir sitem de olabilir. Eğer ihmal ettiyseniz bir telefon açmayı unutmayın. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması ailesinde çözülmeyecek sorunları olanlara yol gösterici olacaktır. Tabii ki agresif bir tepki olayları daha kötüye götürebilir.

AKREP

Haftaya kendine güvenen, her istediğini elde eden güzel bir enerjiyle başlıyorsunuz. Bu hafta “önce ben” diyorsunuz. Kendinize vakit ayırma vakti, saçınız veya stilinizle ilgili değişikler yapabilirsiniz. Sezgilerinizin çok güçlü olduğu bir zaman dilimindesiniz. İçinize doğan şey bir anda gerçekleşebilir. Rüyalarınız da haberci olabilir. Kısacası bu hafta iç sesinize biraz kulak verin. Maddi anlamda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gelirinizde artışlar olabilir. Yeni bir yatırım yapabilirsiniz. Hafta sonunda sosyalsiniz. Kardeş, kuzen veya akrabalarınızla görüşebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. İletişim trafiğinizin arttığı bir dönemdesiniz, insanlara vakit ayırırken kendinizi ihmal etmemeye dikkat edin. 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle bu iletişim trafiği katlanarak devam edecek. Merak etmeyin boş yere değil, işinizle ilgili güzel bir gelişmeye vesile olabilir. Ayrıca yeni bir eğitime de başlayabilirsiniz. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması kardeşinizle veya akrabalarınızla olan sorunları gündeme getirebilir. Gerçekçi olmanız gerekiyor, yoksa netleştiremezsiniz. Elektronik aletlerinize de göz kulak olun.

YAY

Sağlığınızla ilgili konulara vakit ayırmanız gereken bir haftadasınız. Kendinizi ihmal etmeyin. Kronik bir rahatsızlığınız varsa ilaçlarınızı ve doktor randevunuzu aksatmayın. Haftanın başında duygusal olarak biraz düşük enerjide olabilirsiniz. Melankoliye yatkın bir ruh haliniz var. Geçmişe çok fazla takılmayın. Eskiden yaşadığınız olayları hatırlamak sadece kendinize zarar veriyor. Bu yıl sizin seneniz, geleceğe bakma vakti artık. Hafta ortasında zaten çok güzel bir enerjiyle geri dönüyorsunuz. O melankolik halinizden eser kalmayacak. Pozitif haberler, olumlu gelişmeler moralinizi yükseltecek. Saçınızla ve tarzınızla ilgili değişikler yapabilirsiniz. İnsanların gözü sizin üstünüzde olabilir. İlgi çektiğiniz bir dönemdesiniz. 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle maddi konularla ilgili de gelişmeler olabilir. Gelirinizde artış olabilir. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması bu maddi konularda karar alırken gerçekçi olmanız gerekmektedir. Hayallere kapılıp harcama yapmayın.

OĞLAK

Haftaya enerjinizin yüksek, şansınızın açık olduğu bir başlangıç yapıyorsunuz. Dostlarla vakit geçirebilirsiniz. Beklediğiniz bir haber ya gelişmenin olumlu sonuçlanmasını onlarla kutlayabilirsiniz. Eğer yalnızsanız arkadaşlarınızın vasıtasıyla biriyle tanışabilirsiniz. Hafta ortası sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ani bir rahatsızlıkla vaktinizi hastanede geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi pek fazla yormayın. Psikolojik olarak da dengesiz bir ruh halinde olabilirsiniz. Hayatınızda belli konuları dengede tutamadığınızı fark edebilirsiniz. Sanki bir taraf düzeliyorken diğer taraf aşağı çekiyor gibi hissedebilirsiniz. Bunun düzeltecek olan yine sizsiniz. Hayatınızdaki öncelikleri düşünüp, sizin için hangileri daha değerliyse o tarafa ağırlık vermelisiniz. Bu hafta kendinizle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Uzun zamandır yoğunluktan kendinize vakit ayıramadığınızı düşünebilirsiniz. Saçınızda veya stilinizde değişikler yapmak psikolojik olarak da mutlu edecektir. 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle amaçlarınız neydi tekrardan gözden geçirme vakti. Ciddi kararlar almanız gerekebilir. Tavsiyem zaten ciddi bir mizacınız var biraz daha oluruna bırakın. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması bu durumu daha da can sıkıcı yapabilir. Kendinizi boş yere germeyin, her şey yolunda gidecek, sadece zamanını bekleyin.

KOVA

Kariyer konularında güzel haberler alabilirsiniz. Adeta bu hafta kendinizi işinizde zirvede hissedebilirsiniz. Yöneticiniz sizinle görüşme yapmak isteyebilir. Olumlu bir haberle yanından ayrılabilirsiniz. İş başvurusu yapmak isteyenler varsa haftanın ilk iki gününü değerlendirsinler. Bu hafta gelecekle ilgili planlarınızı da hayata geçirebilirsiniz. Belki uzun zamandır almak istediğiniz bir şeyi alırsınız. Belki de büyük bir yatırım yapmak istiyordunuz ama cesaretiniz yoktu. Bu hafta artık eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Dostlarınızdan da destek alacağınız bir zaman dilimindesiniz. Vakıf veya sosyal yardım kuruluşlarında aktif rol alabilirsiniz. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Ufak bir şey deyip geçmeyin, dikkat edin. 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle sağlığınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Bu ciddi bir teşhis olabilir. Ruhsal olarak rahatlamaya ihtiyacı olanlar kişisel gelişim eğitimlerine başlayabilirler. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması sağlığınıza daha da vurgu yapacak. Dikkatli olmalısınız.

BALIK

Yeni yılın ilk haftasına pozitif başlıyorsunuz. Güzel bir enerjiniz var. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Ufak seyahat planları yapabilirsiniz. Biraz uzaklaşmak iyi gelecektir. Akademisyen ya da yüksek öğrenimde eğitim görenler bekledikleri gelişmeleri veya sonuçları alabilirler. Kariyer konularınızda da şansınızın açık olduğu bir haftadasınız. Yeni teklifler alabilirsiniz. Başarılarınız başka şirketlerin ilgisini çekmiş olabilir. Kendi işinizde de beklediğinizden daha güzel haberler alabilirsiniz. Dostlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Onlarla beraber enerjiniz hiç bitmeyecekmiş gibi sürekli dışarda sosyal ortamlarda vakit harcayabilirsiniz. Sosyal yardım kuruluşlarında gönüllü olarak yer alabilirsiniz. 5 Ocak’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle arkadaşlarınızdan bazı duyumlar alabilirsiniz. Belki sizden bilerek ya da bilmeyerek sakladıkları bir şeyleri öğrenebilirsiniz. 6 Ocak Oğlak burcundaki Güneş tutulması arkadaşlarınızlardan kimle dost kimle düşman olduğunuzu anlayacağınız gelişmeler yaşatabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s