Merhabaaaa 🙂

Venüs gerilemeye başlayacak diye duyanlar korkma Güneş imdadına yetişti! 🙂

İlişki gezegenimiz Venüs 5 Ekim’de retro hareketine başlasa da, Güneş ilişkilerimizi güçlendirmeye geliyor!

Gönül ilişkilerimiz hariç diğer insanlarla kurduğumuz ilişkiler de düzeliyor. Özellikle Merkür de Terazi burcundayken dargınlıklar bitebilir. Çünkü Terazi, kavgayla değil her şeyi güzellikle çözmeyi sever. Bence biraz Terazi olma vakti, ne dersiniz?

Maddi olarak da güçleniyoruz! Ağzımdan bal damlıyor değil mi? Hem aşk hem para konuları gündemde olacak.

Tabii ki unutmadım! Güneş Terazi denildiğinde, Terazi’lerin mum üfleme vaktidir! Olumlu gelişmeye ihtiyacı olan Terazi’ler mum üflerken dileklerinizi iyi seçin. 😉

Özellikle hanımlar bu dönem estetik operasyonlara fazlaca merak salabilirler. İlla ki estetik değil; saçında stilinde de değişiklikler yapabilir. Erkekler ise bu dönem kadınlarımızı daha mutlu edecektir. Hanımlar eğer partneriniz elinde çiçekle geliyorsa, nerden çıktı diye şüphelenmeyin çünkü Güneş-Terazi yani mutluluğun keyfini çıkarın. İkili ilişkilerde böyle küçük jestlerde olacaktır. Evlilik teklifleri olursa şaşırmayın.

Peki bu dönem ne zamana kadar geçerli derseniz, 23 Ekim!

Bir de seviyorsan söyle artık! 5 Ekim’den önce söylesen daha güzel olur. 🙂

Umarım aklınızdaki soruları cevapladım.

Şimdi burçlara geçelim. Yükseleni de okumayı unutmayalım.

KOÇ: Tek taşlara hazır olun. En çok sizlerin ilişki ve evlilik konuları gündemde olacak. Sorunları çözebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye de başlayabilirsiniz.

BOĞA: Aşkı ofis ortamında bulabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz biri size açılabilir. Genel olarak şansınız aşkta açık. Sağlığınız ve psikolojiniz de düzeliyor.

İKİZLER: Yalnız İkizler kalmıyor artık! Havada aşk kokusu var! Yalnızlar hiç beklemediğiniz anda aşk kapınızı çalabilir. Çocuk konularında da şansınız açık.

YENGEÇ: Aileyle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni biri katılabilir. Ev değişikliği yapabilirsiniz. Aile vasıtasıyla biriyle tanışabilirsiniz, geri çevirmeyin.

ASLAN: Yalnızsanız aşk; iş ve sosyal ortamlarda! Bir anda kalbinizi biri kazanabilir. Kardeş veya kuzenle ilgili de hayırlı haberler alabilirsiniz.

BAŞAK: Bu dönem gerçekten zengin oluyorsunuz. En çok maddi olarak rahatlayacak burç sizsiniz! Geliriniz artabilir. Aşk dışarda eve kapanmayın.

TERAZİ: Mutlu yaşlar! Size her şey var! Aşk, para, sağlık, huzur, çocuk, kariyer… Seç beğen al! Güçlüsünüz ve kendinize güvendiğiniz bir dönem olacak. Bol şans!

AKREP: Psikolojiniz düzeliyor. Daha mutlu hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Eski sevgilinizden haber alabilirsiniz. Affedici olursanız tekrardan başlayabilirsiniz.

YAY: Bu dönem çok sosyalsiniz. Yerinizde duramayacaksınız. İyi de yapacaksınız çünkü yalnızsanız aşk arkadaş çevrenizde! Sizi yeni biriye tanıştırabilirler.

OĞLAK: Kariyerde adeta parlayacaksınız! Başarılarınız konuşulacak. Aşkı da ofiste bulabilirsiniz. Çalışmayanlar sizi biriyle tanıştırmak isterlerse hayır demeyin!

KOVA: 2018’in en pozitif dönemini geçireceksiniz. Her işiniz yolunda gidebilir şaşırmayın! Aşkı ummadığınız bir anda bulabilirsiniz. Seyahatler de buna dahil. 😉

BALIK: Borçlara elveda! Uzun zamandır borçları kapatmak için beklediğiniz para gelebilir. Miras bile kalabilir! Bana aşk yok deyip yalnızlaşmayın, yeni biri çıkabilir!

2 thoughts

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s