Güzel haber lazım güzel haber!

Daraldık bir tutulmadan diğerine koşturmakla!

Şimdi tutulmayı boş verip huzuru bulma vakti! O tutulmasına devam etsin biz yola devam!

7 Ağustos tarihinde ne de güzel bir geçiş var. Venüs ait olduğu ve yönettiği burçlardan biri olan Terazi burcuna geçiyor. Bir gezegen her zaman yönettiği burçta rahattır. Eee tabi kafası rahatken maksimum seviyede etkisini gösterir. Her zaman destekler ve olumlu etki yapar.

Baklayı ağzından çıkart diyorsunuz biliyorum. Tahmin ettiğiniz gibi aşk ve ilişkilerde güzel zamanların başladığını resmi olarak duyuruyorum. Kalpler artık kırılmayacak. O kadar naif ve hassas bir iletişim olacak ki sizler bile şaşıracaksınız. Sorun varsa kibar kibar çözülecek. Tutulma dönemlerindeki agresif ve yaralayıcı sözler yerini adeta aşk dolu sözlere bırakacak. O yüzden “bu işte bir gariplik” var deyip ajanlık yapmayın. Bu işte bir “Venüs” var! 😉

Venüs sadece aşk ve ilişkiden ibaret değildir. Güzelliklerin de temsilcisidir. Yani sizi hangi konuda etkileyecekse, orada güzel haberler ya da gelişmeler yaşatacaktır. İyicil bir gezegenden asla zarar gelmez. Hele ki yönettiği yerdeyse!

Hanımlar ve beyler kendinize daha çok bakacaksınız. Kadınlarımız süslü erkeklerimiz daha bir karizmatik olacak. Herkeste adeta gizli bir mıknatıs olacak.

Yeni aşk mı? Ondan çok ne var! 🙂

Eski sevgili döner mi? Döner Merkür retro hem de koşarak döner. Bu Venüs etkisiyle de gerçekten sevdiği için gelebilir. Ama ne demiştik retro bittiğinde kaçabilir. Tedbirli davranıp, hemen yüz vermiyoruz.

Birine mi açılacaksın ama tutulmalardan gözün korktuysa sen 11 Ağustos’tan sonra açıl. 🙂 Özellikle karşı taraf Aslan-Kova-Akrep-Boğa ise tutulmayı bekle önce bir sakinleşsin o 🙂

Ben artık kimseyi sevemem Venüs beni ilgilendirmez diyen varsa en önce sen aşık olacaksın.

8 Ağustos geldi mi Uranüs de retro hareketine başlayacak. Yani 6 gezegen geri harekette olacak. 11 Ağustos tutulması da var mı var! Ama bunları sen düşünme, o benim işim! Sen bir şu negatiflikleri at kafandan, Venüs’e odaklan. Bak iki gezegen düz harekette ikisi de iyicil! Jüpiter ve Venüs daha ne isteriz. Diğerleri gerilese ne olur zaten düz hareketlerinden hayır görmedik.

Yazıyı toparlarsak aşk ve ilişki konularında şansımız çok açık. Ayrıca başka konularda da iyi ve olumlu etki alacağız. O yüzden beklentiniz ne ise sadece hayal edin ve isteyin. İyiciller hala düz hareketteyken olur mu olur. 😉

Herkese bol şans diliyorum. İlişkilerde herkesin yüzü gülsün, bu Venüs herkese aşk dağıtsın. Kalpler ilk günkü gibi heyecanla atsın.

Unutmayın bu etki 9 Eylül’e kadar devam ediyor. Elinizi çabuk tutun 😉 İkinci bir şans ise 16 Kasım- 03 Aralık tarihleri arasında gelebilir. Sadece o dönem Merkür’ün retro olmasına dikkat etmek gerekir.

Aşağıda her burç hangi konuda iyi etki alır kısaca bahsettim.  Ama her burç için aşk var! Yukarıdaki genel görünüm her burç için geçerli. Aşağıda “Aaa bana aşk dememiş” demeyin, yukarıda yazdıklarım herkes için geçerlidir.

Bir de yükselen burcu da okumayı unutmayın. 🙂

KOÇ: İlişki ve evlilikler gündemde! Hem de beklediğinizden de iyi! İlişkinizde pozitif gelişmeler sizi bekliyor. Bazılarınız bu dönem evlilik teklifi alabilir. Ortak iş açmış olanların da işleri bu dönem güzel gidebilir.

BOĞA: Sağlığınız konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Depresiflikten uzak daha mutlu bir psikolojiye sahip olabilirsiniz. Ofis ortamında güzel gelişmeler sizi bekliyor. Aşk ofiste olabilir.

İKİZLER: Havada aşk kokusu var! Aşkı göremeyen İkizler artık gör! Yeni biri hayatına girebilir. Çocuk isteyenler ya da çocuğu olanlar için de çocuklarıyla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Şansınız çok açık!

YENGEÇ: Aileyle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Bir aile bireyinin sağlığı, başarısı, evliliği ya da doğumu gündeme gelebilir. Aile bireylerinin tanıştıracağı biriyle gönül ilişkisi olabilir, hemen hayır demeyin.

ASLAN: Kardeş veya kuzenle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Daha önce iletişim halinde olduğunuz ama duygusal olarak yakınlık hissetmediğiniz biri hayatınıza girebilir.

BAŞAK: Para konularınız gündemde olacak. Borçlarınızı kapatabileceğiniz ve gelirinizin artacağı bir dönem sizleri bekliyor. Yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

TERAZİ: Size her alanda güzellikler ve şans var. Dileğiniz varsa sizleri güzel gelişmeler bekliyor. Tabii ki aşkta aşırı şanslısınız. Artık bekar Terazi kalmamalı ona göre 😉 İlişkisinde sorun olanlar barışabilir.

AKREP: Geçmişteki aşk geri gelir mi gelir sayın Akrep’ler 🙂 O yüzden şimdi kini bir kenara bırakın ve bekleyin. 😉 Sağlık problemi olanları ve psikolojik olarak dipte hissedenleri mutlu bir dönem bekliyor.

YAY: Dostlarınızdan yana ne kadar şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. Çok güzel destekler alabilirsiniz. Sosyal ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Arkadaşınızın tanıdığı biriyle aşka yelken açabilirsiniz.

OĞLAK: Kariyer ile ilgili çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir terfi ya da zam alabilirsiniz. Çalışmayanlar ise geleceğiyle ilgili çok güzel yatırımlar yapabilir. Aşk ofis ortamında yalnızlar dikkat!

KOVA: Psikolojik olarak çok iyi ve mutlu hissedeceğiniz bir dönem olacak. Bolca seyahat edebilirsiniz. Yalnızlar aşkı uzaklarda tatil esnasında bulabilir. Astroloji, felsefe gibi konulara ilginiz artabilir.

BALIK: Borçlarınızı kapatacağınız, elinize güzel paraların geçeceği bir dönem sizleri bekliyor. Miras konularınız varsa güzel haber gelebilir. Kredi başvurusu ya da bir banka işiniz olumlu sonuçlanabilir.

3 thoughts

  1. Oh be İçim rahatladı derken diğer yanım aman aman iyi bir şey varsa ardından kötü şeylerde gelir diyor. Acaip korkuyorum. Şu tutulma beni yerle bir etti.

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s