Merhabalar,

Bu bölümü haftalık videoda anlatacağımı söylemiştim. Fakat zamanım ve enerjim olmadığından yazarak anlatıyorum.

Tam 23 Temmuz’a giriş yaptığımızda Güneş burç değiştiriyor. Yani Aslan burçlarının dönemi başlıyor.

Şimdiden tüm Aslan’ların doğum günlerini kutluyorum.🎂

Güneş Aslan burcunun yöneticisidir. Bu yüzden etikilerini daha net hissedeceğiz.

Genel olarak bakarsak, daha hırslı daha enerjik olacağımız bir döneme giriyoruz.

Tuttuğumuzu koparıyoruz kimselere aldırış etmiyoruz.

Aşk konuları daha da bir gündemde olacak. İlişkilerde güçlü olacağız. Sevgiyi iliklerimize kadar hissedeceğiz. Yalnız dikkat etmemiz gereken konular da var. İlişkide bencil olabiliriz hep benim istediğim olsun modundan kaçınalım. Partnerinizden de bu davranışı görebilirsiniz. Sonra ne olur? Al sana tartışma! Ne gerek vardı tam da ilişkilerde güçlenirken! Kısacası bencil ve egoist davranışlara maruz kalmazsak ya da aynısını biz yapmazsak her şey bomba gibi!

Kariyer konularında dikkat etmeniz gereken şey patron ya da yöneticinizle olan diyaloğunuz! Bu dönem ipler gerilebilir. Yöneticinizden sürekli baskı görebilirsiniz ve bardak taşabilir. Tavsiyem bir ay boyunca iş ortamında sabırlı olmanız. Kendisi size ego gösterisi yapabilir.

Yukarıda bahsettiğim durumlar 23 Ağustos’a kadar geçerlidir.

Tabii ki 11 Ağustos Aslan burcundaki Güneş Tutulmasından bahsetmedim.

Videosu ayrıca gelecek. ☺️

Şimdi her burca detaylı bakalım. Yükselen göre de okumayı unutmuyoruz.

KOÇ: Aşkta çok şanslı olacaksınız. İlişkide güçleneceksiniz. Çocuğu olanlar veya çocuk isteyenler güzel gelişmeler yaşayabilir.

BOĞA: Ev konuları gündeminizde olabilir. Tadilat ya da ev değişikliği düşünebilirsiniz. Ailenizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER: İş konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönem çok fazla kitap okumaya vakit ayırabilirsiniz. Kardeş ve kuzenleriniz gündemde olacak.

YENGEÇ: Para konularında güçlü olacaksınız. Beklediğiniz paralar elinize ulaşabilir. Borçlanmazsanız güzel miktarda para biriktirebilirsiniz.

ASLAN: Veee en güçlü ve en mutlu olacağınız zaman dilimi! Açıklamama gerek yok her konuda istediğinizi elde edeceksiniz. Bol şans!

BAŞAK: Psikolojiniz düzeliyor. Artık depresif olmak ya da geçmişe takılmak yok! Kendinize önem vereceksiniz. Sağlığınız da iyi bu dönem.

TERAZİ: Yerinizde duramayacaksınız. Enerjik ve sosyal olacağınız bir dönem başlıyor. Arkadaşlarınızla vakit geçireceksiniz. Aşk orada olabilir. 😉

AKREP: Kariyer konularında güçlüsünüz. Beklediğiniz gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Çalışmayanlar gelecekleriyle ilgili önemli kararlar alabilir.

YAY: Bol bol seyahat planı yapabilirsiniz. Enerjiniz yüksek.Akademik konularda da gelişmeler olabilir. İyimser ve pozitif hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.

OĞLAK: Borçlarınıza odaklanacağınız bir dönem olacak. Parasal anlamda güçleneceksiniz. Bir ay sonunda borçlarınızın hafiflediğini göreceksiniz.

KOVA: İlişkiler ve evlilik konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partneriyle sorunu olanlar tekrardan barışabilir.Bazıları evlilik teklifi bile alabilir.

BALIK: Ofis ortamında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ve psikolojiniz düzelecek. Daha mutlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Sevgiler,

Astromeri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s