Umarım Venüs Aslan’dayken herkes tutkulu aşkını bulmuştur. Çünkü şimdi birini beğenmek zor olacak.

Yalnızların belki karşısına biri çıkacak ama ayrıntılara takılmaktan seveceği varsa da soğuyacak.

Öncelikle Venüs Başak’tayken vermek gereken tavsiye şudur: “Kimse mükemmel değildir!” Bu yüzden her şey tamam ama en ufak bir şeye takıldığınız şeyler varsa bence zamana bırakın.

Sevgilisi olanlar ya da evliler siz de iyi dinleyin. Venüs Başak’tayken partneriniz daha bir gözünüze batabilir. Bu zamana kadar sizi germeyen şeyler şimdi kafanıza takılabilir. Detaylara indikçe de git gide kafanız bulanıklaşır.Buna hiç gerek yok değil mi? 🙂

Bu görünüm 7 Ağustos’a kadar devam edecek. Siz siz olun küçük şeyler yüzünden ilişkinize zarar vermeyin.

Evet konu Venüs olunca hep ilişki bazında değerlendirdik. Her burç başka hangi konularda etkilenebilir hepsini aşağıda bulabilirsiniz.

Yine yükseleni de okumayı unutmayalım.

Koç: Ofis ortamında çok detaylara takılacaksın. Birilerinin açığını bulup ispatlamakla uğraşabilirsin. Bazılarınız ise ofisten biriyle yakınlaşabilir. Sağlık konusunda takıntılı olma, iyisin 🙂

Boğa: Aşk konusunde en detaycı siz olacaksınız bu dönem! Sevdiğinize yapmayın bunu her şeye takılmayın. Çocuğu olanlar da onlarla ilgili konulara kafa yorabilirler.

İkizler: Aile bireylerinden birileri kafanıza takılabilir. Belki dediği bir söz ya da davranış hislenmenize sebep olabilir. Ailenizin vasıtasıyla gönül ilişkisine başlayabileceğiniz biriyle tanışabilirsiniz.

Yengeç: Kardeş ya da kuzenle alakalı bir konuya kafa yorabilirsiniz. Belki de evlenme kararı aldıklarını öğrenebilirsiniz. Şu ana kadar iletişim kurup hiç ilgilenmediğiniz biri kalbinizi çalabilir.

Aslan: Para konularında çok detaycı olabilirsiniz. Geliriniz ve harcamalarınız arasındaki farkları tek tek hesaplayabilirsiniz. İlişkiler konusunda gergin olmayın.

Başak: Tam da sizin tarzınız! Detaylar detaylar en iyi sizler bilirsiniz.Hem kendinizle ilgili ayrıntılar hem de partnerinizle ilgili detaylar kafanızı kurcalayacak. Aman abartmayın 🙂

Terazi: Geçmişteki ilişkiniz kafanızı kurcalayabilir. Yaptığınız hatalar ya da onun yaptıkları aklınızdan geçebilir. İlişkideki sorunları düzeltip tekrardan başlayabilirsiniz.

Akrep: Gönlünüzü arkadaş ortamından birileri çalabilir. Çok sosyal olacağınız bir dönem gözünüzü dört açın. Dostlarınızla ilgili bazı detaylara takılabilirsiniz.

Yay: Kariyerler ilgili hoşunuza gitmeyen şeyler varsa bu konuyla ilgili detaylara takılabilirsiniz. Yöneticinizle bu durumu konuşabilirsiniz. Yalnızlar iş ortamından biriyle yakınlaşabilir.

Oğlak: Seyahatlerinizi planlarken küçük detaylar ön plana çıkabilir. Bu yüzden genel resme bakın hiç takılmayın gidin tatilin keyfini çıkarın. Hatta yalnızlar aşkı bile uzak yerlerde bulabilir.

Kova: Borçlarınıza kafa yorabilirsiniz. Kredi kartı ekstrelerini tek tek inceleyip bu borç nereden geldi diye baya vakit harcayabilirsiniz. Aşk konusunda da takıntılı olabilirsiniz.

Balık: İlişki ve evlilik konularında kafanız çok karışık olabilir. Eşinizin ya da sevgilinizin davranışlarına takılabilirsiniz. Kendiniz kimseye adamayın. Yalnız olanlar içinse bir ilişkiye başlamak için güzel bir vakit!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s