Merhabalar,

Yine bildiğiniz üzere Haziran ayı yorumlarımda bu konudan bahsetmiştim. İlgili kısmı tekrardan aşağıya kopyalıyorum.

“14 Haziran’da Venüs’ün Aslan’a geçmesiyle öyle bir seveceğiz ve öyle bir sevileceğiz ki hiç bu kadar tutkulu yaşamamıştım aşkı diyeceksiniz! Bol şans herkese bu durum etki eder umarım! Ama hemen sakıncalı kısmını da söylemem lazım, tamam çok seveceğiz de bir yandan da egolar tavan olacak. Partneriniz size aşırı egolu ve kibirli davranabilir. Bu sebepten ötürü de o tutku bir anda bitebilir. Buna dikkat edersek, yazın sıcaklığı şimdiden içinizi saracaktır!”

Tam yazıya başlıyordum ki aklıma bir şarkı düştü.

Ayşegül Aldinç’in Alimallah parçası sanki bu görünüm için yazılmış. Hatırladınız değil mi? 😉

Ciddi anlamda aşkı bu şekilde yaşayacağız!

Haydi geçelim burçlara, yükseleni okumayı unutmuyoruz. 🙂

Aşağıda okuyacaklarınız 10 Temmuz’a kadar geçerlidir.

Koç: Bu görünümü en çok hissedecek olan burç sizlersiniz. Aşkı sonuna kadar yaşayacaksınız. Yalnızlar gözünüzü dört açın ayaklarınızı yerden kesecek bir aşk sizi bekliyor. Çocuklarıyla ilgili beklentileri olanlar güzel gelişmeler yaşayabilir.

Boğa: Aile ve ev konularınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle aileniz vasıtasıyla tanıştığınız birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Partnerinizle bir ev kurma ya da ev değiştirme gibi konulara odaklanabilirsiniz.

İkizler: Şu ana kadar sizin için herhangi biri gibi gözüken ama iletişimde de olduğunuz biriyle yakınlaşabilirsiniz. Zekasıyla sizi fethedebilecek biri karşınıza çıkabilir. Kardeş veya kuzenlerinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Evlenme kararı aldıklarına dair haber alabilirsiniz.

Yengeç: Merkür’ün de sizde olmasıyla birlikte sevgisini gösterebilecek, sizi anlayabilecek biri karşınıza çıkabilir. Bu aralar kendinize çok bakıyorsunuz devam edin gözler üstünüzde. 21 Haziran’da Güneş de size geçtiğinde ilişkilerde güçlü hissedeceksiniz. Maddi olarak güzel gelişmeler de yaşayabilirsiniz.

Aslan: Venüs’ü aldınız aşkımı kimseye vermem diyorsunuz. Haklısınız havada aşk kokusu var! Tutkuyla seveceğiniz biri karşınıza çıkabilir. İlişkisinde sorun olanlar varsa bu dönem tekrardan bir araya gelebilir. Daha da tutkulu bir birliktelik yaşayabilir. Bol şans!

Başak: Geçmişteki aşkınız kapınızı tekrardan çalabilir. Tekrardan görüşebilirsiniz. Eğer çok büyük bir sorundan ayrılmamışsanız büyük bir tutkuyla tekrardan ilişkiye başlayabilirsiniz. Sağlığınıza biraz özen göstermeniz gereken bir dönem.

Terazi: Eğer yalnızsanız hemen arkadaşlarınızı arayın! Aşkı arkadaşınız vasıtasıyla tanışabileceğiniz birinde bulabilirsiniz. Bu dönem çok sosyal olacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda göz kamaştıracaksınız. Bu şansı iyi değerlendirin.

Akrep: Çalışan kesim yalnızsanız eğer aşk ofis ortamında! İş arkadaşınızla yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş görüşmeleri için uygun bir dönem. Çalışmayanlar ise evde oturmasın aşkı her an her yerde bulabilirsiniz.

Yay: Bu dönem çok iyimser bakacaksınız hayata. Bu pozitiflik size hayalinizdeki aşkı verebilir. Negatif düşüncelerden arınmanın ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz. Yalnızlar özellikle tatile gidiyorsanız gözünüzü dört açın. Bir yaz aşkı tutkuyla başlayabilir.

Oğlak: Aşkı iş arkadaşınızda bulabilirsiniz. İş yoğunluğundan kafanızı kaldırdığınıza aşkı tam karşınızda görebilirsiniz. Tatillerde kalbi boş olanlar yeni bir aşka yelken açabilir. Aşk konusunda iyimser olacağınız bir dönemdesiniz. Bu dönem kendinizi para konularına kaptırabilirsiniz.

Kova: Bu dönem evlilik teklifi almayan kova bizden değildir! Şaka bir yana ilişki ve evlilik konularında şansınız çok açık. İlişkisi bitmiş ya da bitecek gibi olanlar tekrardan tutkuyla birbirlerine dönebilirler. Sevgili olanlar tek taş alabilirsiniz her an! Yalnızlar siz bile aklınızda yokken nasıl böyle aşık oldum diyeceğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz.

Balık: Bu dönem yalnızsanız ofis arkadaşlarınızdan biriyle yakınlaşabilirsiniz. Başlayacağınız ilişkiye şu ana kadar hissetmediğiniz bir tutkuyla bağlanabilirsiniz. Çalışmayanlar ise aşkı arkadaşları vasıtasıyla bulabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

Herkese bol şans!

Astromeri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s