Biliyorsunuz Haziran aylık yorumlarında bu konu ile ilgili kısa bir özet vermiştim. Tekrar dönüp okumaya üşenenler için aşağıya kopyalıyorum. 🙂 🙂

 “12 Haziran’da Merkür’ün Yengeç’e geçmesiyle insanlarla olan iletişimimizi yumuşatıyoruz. Mayıs’ın sonundaki dolunayda hepimiz gerilmiştik. Belki o agresif enerjide hak etmediğimiz sözler duyduk. Neyse ki kurtarıcı geldi. 29 Haziran’a kadar insanlarla iletişimimiz düzeliyor. Özellikle gönül ilişkilerindeki kırılgan durumlar, artık uzlaşmacı bir tavra dönüşüyor. Daha sağduyulu oluyoruz, empati yapıyoruz. Başka bir taraftan bakarsak, geçmişle alakalı konularla ilgili haberler alabiliriz. Birçoğunuz sebepsiz yere geçmişteki anıları tekrardan gözünün önüne getirebilir. Aile ve ev konularıyla ilgili de haberler alabiliriz. “

Bu yazıda her burç nasıl etkilenecek onu anlatmış olacağım.

Geçelim detaylara… Aşağıda yazdıklarım 12 Haz- 29 Haz arası geçerlidir.

Yükselen burcu okumayı unutmuyoruz. Bol şans! 🙂

Koç: Aile ve ev konularıyla ilgili beklediğiniz haberler varsa bu dönem ulaşabilir. Ev değişikliği veya evin içinde dekor değişikliği yapmak için güzel bir zaman dilimi, sorunsuz halledebilirsiniz.

Boğa: İletişim trafiğiniz çok artacak. Yoğun bir dönem sizi bekliyor. İş ile alakalı haber bekleyenler varsa ulaşabilir. Kardeş ve kuzenle ilgili de yeni haberler alabilirsiniz.

İkizler: Maddi konularda beklentileriniz varsa bu dönem çözülebilir. Özellikle para konularıyla ilgili haberler alabilirsiniz. Aileniz maddi olarak destekte bulunabilir.

Yengeç: Kendinizle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi keşfetme dönemine girebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda insanlar sizden bahsedebilir. Gözler üzerinizde!

Aslan: Psikolojik olarak arınma yaşayabilirsiniz. Size iyi gelecek ruhsal aktivitelere ya da kitaplara merak salabilirsiniz. Geçmişteki birinden mesaj ya da bir telefon alabilirsiniz.

Başak: Sosyal olacağınız bir dönem sizi bekliyor. Belki de hiç yerinizde oturamayacak, çok gezeceksiniz. Arkadaşlarınızdan başka biri hakkında yeni bir haber duyabilirsiniz.

Terazi: Kariyer konuları gündeminizde olacak. İşe başvurmuşsanız bu dönem içerisinde haber alabilirsiniz. Çalışmayanlar ise kendilerine iyi gelecek bir hobiye merak salabilir.

Akrep: Seyahat konularınız gündemde olacak. Uzaktan birinden beklediğiniz haber gelebilir. Yüksek öğrenim ile ilgili beklentileri olanlar bu dönem haberleri alabilir.

Yay: Uzun zamandır borç yapılandırması ya da kredi başvurusu için beklemedeyseniz bununla ilgili olumlu haberler gelebilir. Sizin ya da bir yakınınızın ameliyat ya da hastalığı ile ilgili haber alabilirsiniz.

Oğlak: İlişkiniz ya da evliliğiniz ile ilgili haberler alabilirsiniz. Arası bozuk olan çiftler varsa bu dönem tekrardan konuşarak çözebilirler. Bir telefon ya da mesaj alabilirsiniz.

Kova: Sağlığınızla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ofis ortamında kulağınıza yeni bilgiler çalınabilir. İş başvurusu yapmışlar varsa bu dönem haber gelebilir.

Balık: Aşkta güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle iletişiminizi arttırabilirsiniz. Sevdiğinizden beklediğiniz bir haber gelebilir. Çocuğu olanlar onlarla ilgili yeni bir gelişme yaşayabilir.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s