Cumartesi günü güzel Venüs’ümüz Yengeç burcuna geçiyor ve 13 Haziran’a kadar da burada kalacak. Özellikle aşk ve ilişkiler konusunda daha duygusal zamanlar yaşayacağız. Sahiplenme duygumuz artacak. Hem sevdiğimiz kişi bize, hem de biz sevdiğimiz kişiye daha korumacı davranacağız. Kadınlar özellikle erkeklerden maço tavırlar görürseniz şaşırmayın bu bir aylık dönemde 🙂  

İlişkisinde sorun olanlar, sürekli tartışma yaşayan çiftler varsa bu dönemde kalplerinin sesini dinleyerek her sorunu aşabilir. Evlenme teklifleri bu dönem artabilir. Yengeç eve ve ailesine bağlı bir burçtur. Venüs’ün burada olması yuva kurma isteğini arttıracaktır.

Venüs sadece duygusal ilişki demek değildir. İnsanlar sürekli aşk ile bağdaştırdığından ilk akla gelen budur. Bu bahsettiğim “kalbinin sesini dinle” lafı aile, çocuk, iş için de geçerli. Mesela ailenizle veya çocuğunuzla problemleriniz olabilir. Bir süredir dargın olabilirsiniz, işte bu dönem ilişkileri düzeltme vaktidir. İş konusunda da iç sesinize kulak verin. Gerçekten değiştirmek istiyorsanız bu iş içinize sinmiyorsa sizi mutlu edecek hamleyi yapın.

Toplumda ise anne ve kadın figürleri ön plana çıkacak.

Tek dikkat etmeniz gereken tarih 26 Mayıs Cumartesi günüdür. Satürn ile Venüs karşıt açıda olacak, bildiğiniz üzere de Satürn retroda! Yani o gün ikili ilişkilerde zorluk yaşayacağımız bir gün olabilir. Satürn gerçekleri yüze vurur! Sizden saklanan şeyler açığa çıkabilir. O gün bence gerginseniz kimseyle muhatap olmayın derim. 🙂

Çok güzel giden bir yazıyı da yine Satürn ile kapatmam da benim yeteneğim olsa gerek 🙂

Haydi bakalım bu durum herkesi nasıl etkileyecek? Yükseleni unutmuyoruz. 😉

Son bir not yazılarda bir ay dediğim zaman dilimi 13 Haziran’a kadar olan dönemdir. 🙂

Herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

KOÇ: Ailevi bağlarınız güçlenecek. Sorunlar var ise bu dönem ailecek kenetlenerek üstesinden gelebilirsiniz. Yalnızsanız ailenizin vasıtasıyla tanışacağınız birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz.

BOĞA: Her zaman iletişim kurduğunuz ama daha önce hiçbir şey hissetmediğiniz birinden hoşlanabilirsiniz. Kardeş veya kuzenle ilgili bir gelişme yaşayabilirsiniz.

İKİZLER: Size hep Satürn’den ötürü borçlara dikkat derim, şimdi bir ay maddi olarak güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Maddi olarak güçleneceksiniz, paranızı tutmanızı tavsiye ederim.

YENGEÇ: Kendinize aşırı önem göstereceksiniz. Saçınızı, tarzınızı olmadı partnerinizi bile yenileyebilirsiniz. Bir ay boyunca çok dikkat çekeceksiniz. Girdiğiniz ortamlarda gözler üstünüzde olacak. Bekarlar gözünü açsın.

ASLAN: Geçmişteki bir aşkınız tekrardan kapınızı çalabilir. Ya da siz de geri dönüş yapabilirsiniz. Psikolojik olarak daha huzurlu olacağınız bir ay sizi bekliyor.

BAŞAK: Yalnızlar varsa aşk arkadaş ortamlarında! Onlar vasıtasıyla tanışacağınız biri kalbinizi çalabilir. Satürn’den sert açı alsanız da bu bir ay şansınız açık bunu her konuda kullanabilirsiniz.

TERAZİ: Kariyer konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışmayanlar ise hayatlarında yeni bir dönem açabilirler. Yalnızlar beni iyi dinleyin aşk ofis ortamında olabilir.

AKREP: Seyahat arzunuz tavan yapacak. Tatile ihtiyacınız olduğunu düşüneceksiniz. Hatta hem yalnız hem de tatile gidenler olursa aşkı orada bulacak. Psikolojinizi rahatlatmak için okumak, yazmak iyi gelecek.

YAY: Borçları kapatma konusunda bir ay boyunca şanslı olacaksınız. Kredi başvurusu düşünüyorsanız bu dönem yapabilirsiniz. Miras bekleyenler varsa olumlu haberler alabilirsiniz.

OĞLAK: Bir ay boyunca ilişki ve evlilik konularında şansınız açık olacak. Sevgililer, evlilik yolunda adım atabilir. Hanımlar tek taşlara hazırlıklı olun. Yalnızlar da yeni bir ilişkiye başlayabilir.

KOVA: Ofis ortamında adeta başarılarınızla parlayacaksınız. Çalışmayanlar da girdiği ortamlarda dikkat çekecek. Yalnızlar aşkı ofiste bulabilir.

BALIK: Bu durum en çok sizlere yarayacak! Şansınız çok açık tam bir ay! Sizleri en şanslı burç seçtim. Aşk da var hem de doyasıya! Çocuklarla ilgili de güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Yalnızlar çok çekici olacağınız bir dönem başladı iyi kullanın!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s