Merhaba Astroseverler,

Biliyorum Nisan ayı bir türlü bitmek bilmiyor. Oldukça negatif bir dönemden geçiyoruz. Ama Astromeri aylık burçlarda zaten demişti; dinleyenler buna hazırdı. 🙂

Nisan ayı, tam da 30’unda son dakika golünü atıp çıkıyor. Sonra gelsin Mayıs 🙂

Peki dolunaya hazır mıyız? Bence evet! Satürn’lerden, Mars’lardan hatta Plüton’lardan sonra bu dolunay çöldeki kum tanesi kalır. Nisan’da bunların üstesinden geldik, dolunay kim ki?

Dolunay demişken etkileri 2-3 gün sürer, yani gerginlikler hafta sonundan başlayabilir. Olabildiğince sakin kalmaya çalışın.

Dolunay 9 derece Akrep burcunda oluşacak. Güven konusunda sorunlar yaşayabiliriz. Partnerinizle, iş ortağınızla veya ailenizle gerilim yaşayacağınız tema “güven” olacak.

Aniden parlayabilirsiniz ve ağzınızdan çıkabilecek muhtemel cümle “ben sana güvenmiyorum!” olacaktır. Aynı tepkiyi karşı taraftan da görebilirsiniz.

İkinci muhtemel gerginlik sebebi ise, aşırı şüpheci olmanız olabilir. Durduk yere kafanıza düşünceler gelip, onun üstüne kurdukça kurup hiç yoktan yere kendinizi sinir küpüne çevirebilirsiniz. Tavsiyem derin bir nefes alın, çünkü öyle bir şey yok 🙂 Bunlar hep dolunay işte!

Gelelim beklediğiniz kısma, her burç hangi konularda gerilebilir, hepsi aşağıda sizi bekliyor.

Koç: Borçlarınız canınızı sıkabilir. Cebinizde para kalmadığını düşünerek harcamaları kısmaya yönelebilirsiniz.

Boğa: Evlilik ve ilişki konularında gergin hissedebilirsiniz. Ortak iş yapanlar varsa ortaklarıyla tartışabilir.

İkizler: Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Üreme organlarıyla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Ofis ortamında gergin anlar oluşabilir.

Yengeç: Aşk ve çocuk konularında stresli durumlar oluşabilir. Yeni bir girişim yapacaksanız, Mayıs ayını bekleyin, şansınız bu dönem düşük.

Aslan: Aile ve ev konularında sorunlar oluşabilir. Aile bireyleriyle anlaşmazlıklar yaşanabilir. Evinizde küçük aksilikler, hasarlar oluşabilir.

Başak: İletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Elektronik aletlerinize göz kulak olun derim.

Terazi: Maddi olarak zorlanabilirsiniz. Beklediğiniz paralar elinize geçmediğinde agresifleşebilirsiniz. Mayıs ayında rahatlıyorsunuz.

Akrep: Dolunayın sizde olması genel olarak her konuda gergin hissetmenize sebep olacaktır. Sinirlerinize hakim olun, kafanızdaki şüpheleri atın.

Yay: Psikolojinizin dibe vurduğunu hissedeceğiniz bir dönem olabilir. Aslında her şey iyi ama siz nedense negatif düşüncelere dalacaksınız. Sağlığa dikkat.

Oğlak: Arkadaşlarınızın kalbini kırmamaya dikkat edin. Yok yere onlardan şüphe duyabilirsiniz. Kafanız çok karışık, sinirinizi onlardan çıkarmayın 🙂

Kova: Kariyer konularında stresli durumlara maruz kalabilirsiniz. Çalışmayanlar ise gelecek kaygıları sebebiyle durduk yere canlarını sıkabilir.

Balık: Seyahat planlarınızda aksilikler olabilir. Psikolojiniz biraz durgunlaşabilir. Yoga, meditasyon gibi sizi rahatlatacak şeylere ilgi duyabilirsiniz.

 Sevgiler,

Astromeri

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s