Bu hafta birçok gezegen Oğlak burcunda toplanıyor. Bakalım her burcu neler bekliyor?

Önce yükselen burcumuzu okumayı unutmuyoruz 🙂

KOÇ: Haftaya ilişkilere kafa yorarak başlıyorsunuz. İlişkisiyle ya da evliliğiyle ilgili güzel haberler bekleyenler varsa hafta ortasında sürpriz gelişmelere hazırlıklı olsunlar. Perşembe günü ile beraber kariyerle ilgili konularda haber bekleyenler varsa, gözünüz kulağınız telefonunuzda olsun derim. Hep hayalinizde olan o kariyer fırsatı ayağınıza gelebilir. Borçlarınızı kapatmak için para elinize bu hafta geçebilir.

BOĞA: Haftaya ofis ortamında yoğun başlıyorsunuz. Sağlınıza dikkat edin, özellikle üreme ve boşaltım sisteminiz hassas olabilir. Karın ağrısı ya da sancılar hayat kalitenizi etkileyebilir. Perşembe günü ile beraber seyahat planları gündeminize gelebilir. Özellikle iş seyahatleri sıklaşmaya başlayabilir. Akademik hayatına devam edenler için çok çalışmaları gerekse de, meyvelerini toplayacakları bir hafta olacak.

İKİZLER: Haftanın ilk yarısında gündem aşk! Çocuk yapmayı düşünenler varsa bu hafta şansınız var. Hafta ortasında aşkınızla ilgili sürprizlere hazır olun. Borçlarınız sizin kafanızı meşgul ede dursun, Perşembe gününden itibaren yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bir ay boyunca maaş zammı ya da prim haberi alma şansınız var biraz sizi rahatlatabilir. Haftanın ikinci yarısı kadın/erkek cinsel organlarınızla ilgili sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ: Ailenize odaklanacağınız bir hafta sizi bekliyor. Annenizle alakalı konular gündeminizde olabilir, ihmal etmeyin. Perşembe gününden itibaren yaklaşık bir ay ilişkinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Örneğin evlilik yolunda bir adım atılabilir. Bu haber ne olursa olsun karşı cinsle ilgili daha fazla iletişim kuracağınız bir döneme giriyorsunuz. Ailenizin bir tanıdığı vasıtasıyla yeni bir kariyer gelişmesi yaşayabilirsiniz.

ASLAN: Haftaya bol telefon trafiğiyle başlıyorsunuz. Haftanın ikinci yarısı ailenize vakit ayırabilirsiniz. Perşembe günü itibariyle sağlığınızla ilgili yeni bir haber alabilirsiniz. Ofis ortamında kulağınıza hiç bilmediğiniz dedikodular gelebilir. Bu hafta herkesin ilgi odağı olabilirsiniz, özellikle iş hayatında sıkça adınızdan söz edilebilir. Çekiciliğinizin hat safhada olduğu bir hafta.

BAŞAK: Haftaya para para diyerek başlıyorsunuz. Maddi durumunuzu kontrol etme vakti! Belki yeni para kaynakları elde edeceksiniz veya bir zam alabilirsiniz. Her türlü harcamlarınıza bir göz gezdirmeniz gereken bir hafta olacak. Perşembe’den itibaren aşk hayatınızda radikal kararlar almanız gereken bir dönem olabilir. Kulağınıza sevdiğinizle ilgili bazı şeyler gelebilir. Mantıklı olan neyse onu yapın.

TERAZİ: Haftaya kendinize bakım yaparak başlıyorsunuz. Belki saçınızın şeklini değiştirir veya boyatırsınız. Zaten estetik en çok dikkat ettiğiniz şey o yüzden her zaman güzel/yakışıklı olmaya dikkat edersiniz. Haftanın ikinci yarısı maddi kaynaklarınızı gözden geçirme vakti. Perşembe’den itibaren ailenizle ilgili yeni haberler veya gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aile içi agresiflikler olabilir ama siz doğru olan kararı vermeye çalışın.

AKREP: Haftaya sağlığınıza dikkat ederek başlamanızı tavsiye ederim. Haftanın ikinci yarısı güzellik merkezlerinde vakit haryacabilirsiniz. Perşembe günü itibariyle özellikle satış, pazarlama veya iletişim sektöründekiler kariyerleriyle ilgili haberler alabilirler. Kariyerinizde dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Karın ağrıları yaşabilirsiniz.

YAY: Haftaya sosyal ortamlarda gezerek, arkadaşlarınızla planlar yaparak başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızın vasıtasıyla tanıştığınız biri size sürpriz bir aşk itirafı yapabilir. Haftanın ikinci yarısı sağlığınıza ve psikolojinize dikkat etmelisiniz. Perşembe’den itibaren maddi durumunuzu düzeltmek için yaptığınız şeyler sonuç verebilir, yeni bir haber alabilirsiniz.

OĞLAK: Haftaya kariyer konularınıza vakit harcayarak başlıyorsunuz. Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun, güzel günler kapıda! Şu an birçok gezegen sizin burcunuzda ve ruh halinizde gel-gitler yaşatabilir. Satürn bence sizi güçlendiriyor ve asla yılmayın! Perşembe gününden itibaren kendinizle alakalı beklediğiniz bir haber varsa, artık size ulaşacaktır.

KOVA: Haftanın ilk yarısı seyahatler gündeminizi oluşturabilir. İkinci yarısı ise, kariyer konuları gündeminizi oluşturacak. Perşembe gününden itibaren sağlığınızla ilgili yeni haberler öğrenebilirsiniz. Hastaneler veya sağlık merkezlerine uğramanız gerekebilir. Vaktinizi mistik konularla ilgili şeylere harcayabilirsiniz. Kişisel gelişim çalışmaları için güzel bir hafta.

BALIK: Haftaya borçlarınızı gündeminize alarak başlıyorsunuz. Sürpriz bir maddi destek ile karşılaşabilirsiniz ve borçlarınızı kapatabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısı ise seyahatleriniz gündemde olacak. Perşembe günü itibariyle arkadaşlarınızdan beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızın vasıtasıyla yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

 

 

4 thoughts

  1. Guneş burcum Balik,
    Yukselen burcum Oğlak,
    Ay burcumse Aslan Burcudir.
    Benim merak ettiğim şey;
    Ban ilk once hangi burcu yorumini dinlemeliyim? Bende hangi burcumu etkisi olumu ve çok etkilidir yani???
    Cevabiniz için onceden Teşekkur ederim. Sevgiler ve sayğilerimle.💖💖💖

    Beğen

  2. Guneş burcum Balik,
    Yukselen burcum Oğlak,
    Ay burcumse Aslan Burcudir.
    Benim merak ettiğim şey;
    Ban ilk once hangi burcu yorumini dinlemeliyim? Bende hangi burcumu etkisi olumu ve çok etkilidir yani???
    Cevabiniz için onceden Teşekkur ederim. Sevgiler ve sayğilerimle.💖💖💖

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s