Bugün yılın son günü ve koca bir yılı geride bırakıyoruz. 2017 yılını her burç belli konularda zorlanarak belli konularda da şanslı olarak geçirdi. Özetlersem;
Başta Yay olmak üzere Aslan ve İkizler, 2017’yi arkasına bakmadan koşarak bırakıyor.
Kova; dostu düşmanı gördü. Hayatından çıkartması gerekenleri attı,artık 2017’yi içi rahat geride bırakıyor.
Boğa; borçlarını ve kredilerini kapatarak ve bir daha maddi olarak bu kadar açılmamak üzere 2017’yi oh çekerek kapatıyor.
Terazi; insanlarla iletişim kurarken herkesin kendi gibi olmadığını öğrendi. Herkes benim gibi iyi niyetli değilmiş diyerek aseletini bozmadan 2017’ye veda ediyor.
Yengeç; sağlığın önemini anladı. Ofis ortamında sabretmeyi öğrendi. Ama gülümsemesini hiç bırakmadan 2017’ye sallıyor.
Balık; iş hayatında daha başına ne gelebilir diye düşüne düşüne, dertlerinin üstüne bir dert daha ekledi. 2017’yi kariyerde şansı açılarak geri bırakıyor.
Koç; seyahatlerde dikkatli olmayı öğrendi. Hukuki konularda kimseye güvenememeyi öğrendi.Üniversitede çektiğı sıkıntılarla da hayatta denendi. 2017’yi hafif sıyrıklarla bırakıyor.
Başak; aile konularında denendi ağzına geleni söylemekten çekinmedi. Artık dilinin ayarını biliyor. Evde tadilatta uğraştı. Kalp kırmadan 2017’yi arkasında bırakıyor.
Akrep; 2013-2015 arası çektiği sıkıntıların enkazını toplayarak geçirdi. Beklediği şans Ekim’de geldi ve 2017’yi hiç mutlu olmadığı kadar hatta halay çeke çeke geride bırakıyor.
Oğlak; psikolojisinin ve sağlığının ne kadar önemli olduğunu anladı. Hastanelerde çok vakit geçirdi. Satürn’ün ona geçmesiyle “öldürmeyen acı güçlendirir” diyerek, her zamanki gibi güçlü duruşuyla 2017’ye elveda diyor.

Her burç için 2018 bir önceki seneden daha güzel geçsin.

Dilekleriniz ne ise hepsi kat kat fazlasıyla gerçek olsun.

Herkese mutlu yıllar diliyorum.🎄🎄

Sevgiler,tromeri

2 thoughts

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s