OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU 2020 YORUMLARI

Ocak ayına yoğun ve iletişim yönünüzün aktif olduğu bir başlangıç yapıyorsunuz. Eğitim hayatınız gündemde olabilir. Sosyal yönünüzle de neşeli bir ruh haliniz olacaktır. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar duygularınızı saklamak yerine dışa vurmayı denemelisiniz. İçinizde yaşadıkça bazı şeyler size yük gelmeye başlayabilir. Sağlık problemleriniz varsa bu dönem üstüne düşmeniz gerekebilir. 10 Ocak’ta saat 22:21’de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu tutulma özellikle sizler için sert ve tehlikeli bir tutulma olabilir. Tutulma esnasında burcunuzda kavuşumda bulunan Satürn-Plüton ciddi anlamda negatif etkiler verebilir. Dikkatli olmanız gereken bir tutulmadasınız. Öte yanda ilişki ve evlilik hayatınızda bazı şeyler yolunda gitmemeye başlayabilir. 11 Ocak’ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Aşk hayatınızda yaşadığınız dönüşüm, geri dönüp bir şeyler eksikse tamamlamak artık her şey tamam diyebilirsiniz. Şimdi karar vermeniz gereken yola devam mı yoksa yeni bir sayfa açarak her şeyi kapatmak mı bunu düşünebilirsiniz. Hayatınızda ne yapıyorsanız yapın farklı bir bakış açısıyla yaptıkça şans sizinle olacaktır. 13 Ocak’ta Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar sevdiğinizle olan iletişiminiz düzelecektir. Birbirinize daha açık ve net oldukça aranızda çözülemeyen sorun kalmayacaktır. Bu dönem romantik sözler ağızlarınızdan dökülebilir. Eğitim hayatınızda da parlamaya başlayabilirsiniz. 16 Ocak’ta Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat’a kadar paranıza para katmak için yeni fikirler üretmeye başlayabilirsiniz. Orijinal düşünceleriniz kazancınızı arttırabilir. 20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat’a kadar maddi olarak güçlenmeye başlıyorsunuz. Gelirinizde artışlar yaşamaya başlayabilir. Sağlam yatırımlara paranızı yatırabilirsiniz. 25 Ocak’ta saat 00:41’de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Geçmişteki maddi yaralarınızı kapatabilecek yeni finansal kaynaklar bulabilirsiniz. Sadece elinize geçen parayı bir anda harcamamaya dikkat etmelisiniz.

Şubat ayına şansla başlıyorsunuz. Sürpriz gelişmeler sizi çok mutlu edebilir. Ayrıca sadece şans değil aşkla da başlayan Oğlak’lar olacaktır. Çocuklarınızla ilgili de sevindirici anlar yaşayabilirsiniz. 3 Şubat’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar eğitimle ilgili süreçleriniz yoğunlaşabilir. Sosyalleşeceğiniz, yakınlarınızdan davetler alabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Kurduğunuz güzel iletişim sayesinde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Edebiyata olan ilginiz artabilir. 7 Şubat’ta Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar ailenizle ilgili konularda güzel gelişmeler olabilir. Aileye gönül bağıyla katılan biri olabilir. Evinizle ilgili değişimler yapacaksınız güzel yatırım fırsatları karşınıza çıkabilir. 9 Şubat’ta saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda borçlarınız konusunda yoğunlaşabilirsiniz. Kredi başvurusu için harekete geçebilirsiniz. Elinize geçen paralarla bu dönem her şeyi sıfırlayarak yeni bir maddi döneme adım atmaya ilerleyebilirsiniz. 16 Şubat’ta Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar hayatta yapmak istedikleriniz için harekete geçme vaktinin geldiğini göreceksinizdir. Gerek iş gerek özel hayatınızda ne kadar emek verdiyseniz bu dönemin sonunda karşılığını alacaksınızdır. Tabii ki bu süreçte yorulmayı göze almalısınız. 17 Şubat’ta Balık burcunda Merkür retrosu başlıyor. 10 Mart’a kadar sürecek retro sürecinde 17 Şubat-4 Mart arası Balık burcundayken, eğitim hayatınızda zihniniz bulanık olabilir. Her şeyi iki kere kontrol etmelisiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız arasında yanlış anlaşılmalardan dolayı sorunlar olabilir. En çok ise elektronik aletlerinize dikkat etmelisiniz. Retro başlamadan telefon ve bilgisayarlarınızı yedeklemeyi unutmayın. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar çevrenizde kendinizi ispatladığınız bir zamanda olacaksınız. Özellikle iletişime dayalı sektörlerde çalışıyorsunuz emin adımlarla zirveye çıkabilirsiniz. 23 Şubat’ta saat 18:31’de Balık burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayda sizlere çok güzel haberler gelebilir. Beklenmedik anda duyacaklarınıza çok sevineceksinizdir. Eğitim hayatınızda yeni bir kapı aralanabilir.

Mart ayına başladığınızda enerjiniz de şansınız da yükselişte olacak. Sevdiğinizle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. 4 Mart’ta Merkür retrosu Kova burcuna geri dönüyor. 10 Mart’a kadar finansal işlemlerinizde dikkati olmalısınız. Paralarınız başka hesaplara gidebilir. Kredi kartlarınız kopyalanabilir. Para çekerken kartınız ATM’de kalabilir. Kısacası paranıza dikkat etmelisiniz. 5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. 3 Nisan’a kadar aşk hayatınızda mucizelere inanabilirsiniz. Aşık olmam diyenler bile bu dönem yeni bir aşka tutkuyla bağlanabilir. Çocuk hayalleri olanlar bu dönem bebek müjdesi alabilirler. Her konuda şansınız çok açık olacak. Hiçbir şeyi ertelemeyin harekete geçin. Hayatınızın sahnesinde olacaksınız. 9 Mart’ta saat 20:47’de Başak burcunda 19 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda duygusal olarak kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Sorun olmasa bile çok fazla detaya takılarak enerjinizi düşürebilirsiniz. Yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde vaktinizi harcayabilirsiniz. 10 Mart’ta Merkür retrosu Kova burcunda 28 derecede bitiyor. 16 Mart’ta Merkür tekrardan Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar eğitimle ilgili süreçleriniz yoğunlaşabilir. Sosyalleşeceğiniz, yakınlarınızdan davetler alabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Kurduğunuz güzel iletişim sayesinde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Edebiyata olan ilginiz artabilir. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. 19 Nisan’a kadar evinize ve aileniz olan düşkünlüğünüz artabilir. Gayrimenkul yatırımlarınızda güzel getiriler olabilir. Ailenizle aranızdaki bağın güçlendiği bir dönemde olacaksınız. 22 Mart’ta Satürn Kova burcuna geçiyor. 7 Mart 2023’e kadar maddi olarak güçlenmeye başlıyor olsanız da Satürn bunu yaparken size dersler vermeye de çalışacaktır. Öncelikle çok para kazanmanız için bir o kadar emek vermeniz gerekecektir. Bazen aksilikler olsa da kolaya kaçmak yerine savaş verdiğinizde gelirinizde artışlar olacaktır. 2 Temmuz -17 Aralık 2020 arası Oğlak burcuna geri döndüğünde ise kendinizle, sevdiğinizle ilgili gerçekçi olmanız gerekecektir. Sağlığınızla, işinizle, özel hayatınızla ilgili konular tekrardan karşınıza gelebilir. 24 Mart’ta saat 12:28’de Koç burcunda 4 derecede yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniayda geçmişte yaşanan ailenizdeki sorunlar için yaraları sarma vakti olabilir. Sorunları çözmeye çalışırken agresif bir tutum sergilemekten kaçınmalısınız. 30 Mart’ta Mars Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs’a kadar para kazanmak için savaşmanız gereken bir süreçte olacaksınız. Verdiğiniz emeklerin karşılığını ise gelecekte alacağınızdan emin olun.

Nisan ayına başladığınızda ilişki ve evlilik hayatınızla ilgili konular gündemde olabilir. Hayatın stresinden uzaklaşıp sevdiğinize vakit ayırmak iyi gelecektir. 3 Nisan’da Venüs İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos’a kadar çalışma hayatınızda istediğiniz noktalara gelebilirsiniz. Venüs retro sürecinde bazı işleriniz yavaş ilerlese de sonunda güzel yerlere geleceksinizdir. Bu durum maddi olarak da sizi tatmin edecektir. 8 Nisan’da saat 05:34’te Terazi burcunda 18 derecede dolunay meydana geliyor. Sert etkilerle gelen bu dolunayda kariyer hayatınızda öfkenize hakim olmanız gerekebilir. Stresli bir süreç içerisinde olabilirsiniz. Maddi olarak özgürleşme arzunuz sizi agresif yapabilir. 11 Nisan’da Merkür Koç burcuna geçiyor. 27 Nisan’a kadar ailenizle olan iletişiminiz artabilir. Size karşı sitemli olduklarının farkına varabilirsiniz. 19 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçiyor. 20 Mayıs’a kadar aşk hayatınızda güzel bir dönem geçireceksiniz. Sizin için kalıcı bir ilişkinin başlangıcı olabilir. 23 Nisan’da saat 05:25’te Boğa burcunda 3 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniay sizlere sürprizlerle gelecektir. Yeni bir aşk yeni bir çocuk müjdesi alabilirsiniz. Hiç aklınızda olamayan güzellikler karşınıza bir anda çıkabilir. 25 Nisan’da Plüton retrosu Oğlak burcunda başlıyor. 4 Ekim’e kadar bazı şeyler hayatınızda yürümediğinde öfkenize hakim olmalısınız. Sakin anda kararlar almalısınız. 27 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. 12 Mayıs’a kadar yeni bir hobiye merak salabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek, zihninizi rahatlatmak için kurslara yönelebilirsiniz. Çocuğunuzla olan iletişiminiz artabilir. Size anlatmak istedikleri şeyler olabilir.

Mayıs ayına başladığınızda gelir ve giderleriniz üzerine hesaplar yapabilirsiniz. Elinize geçen parayı harcamak yerine tutmayı tercih edebilirsiniz. 7 Mayıs’ta saat 13:45’te Akrep burcunda 17 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayla dost çevrenizde kulağınıza birkaç söz gelebilir. Bazı kişilerin düşündüğünüzden farklı olduklarını görebilirsiniz. Aşk hayatında ise romantik anlar geçirebilirsiniz. 11 Mayıs’ta Satürn retrosu Kova burcunda başlıyor. 29 Eylül’e kadar retro hareketini sürdüren Satürn, 2 Temmuz-29 Eylül arası Oğlak burcuna geri dönerek bu hareketini devam ettirecek. 11 Mayıs-2 Temmuz arası yatırımlarınız ve maddi konularınızda temkinli olmanız gereken bir süreçte olacaksınız. Gelirinizin üstünde gerçekçi olmayan harcamalar altına girmek sizi sıkıntıya düşürebilir. Hak ettiğiniz parayı kazanmanız için çok çabalamanız gerekebilir. 12 Mayıs’ta Merkür İkizler burcuna geçiyor. 28 Mayıs’a kadar kendinizi çalışma hayatınızla ilgili eğitimlerde bulabilirsiniz. Hayata bakış açınızı değiştirmeye başlayabilirsiniz. Kendinizi keşfetme sürecinde olabilirsiniz. 13 Mayıs’ta Mars Balık burcuna geçiyor. 28 Haziran’a kadar enerjinizi sosyal çevrenizde harcayabilirsiniz. Bu dönem gezemeye, hayattan dair yeni şeyler keşfetmeye odaklanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda bir hayli yoğun olabilirsiniz. Duygularınızı dile getirmekten çekinmeyeceğiniz bir dönemdesiniz. 13 Mayıs’ta Venüs retrosu İkizler burcunda başlıyor. 25 Haziran’a kadar çalışma hayatınızdan memnun değilseniz önce maddi olarak kendinizi garantiye almayı düşünmelisiniz. Düzensiz harcamalar yaparak kendinizi zorlamamalısınız. 14 Mayıs’ta Jüpiter retrosu Oğlak burcunda başlıyor. 13 Eylül’e kadar yavaş yavaş istediğiniz yönde ilerleyen hayatınızda bu dönem biraz daha çabalamanız gerekebilir. Kolay giden işleriniz bir müddet daha üstüne düşmenizi gerektirebilir. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran’a kadar iş hayatınızda gücünüzü ispatlamaya başlıyorsunuz. Yönettiğiniz ekiple birlikte çevrenizde takdir toplayabilirsiniz. 22 Mayıs’ta saat 20:38’de İkizler burcunda 2 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayla birlikte disiplinli çalışmalarınızın karşılığını göreceğiniz terfiler veya başka yerlerden yeni iş teklifleri alabilirsiniz. 28 Mayıs’ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos’a kadar evliliğinizde partnerinizle aranızdaki iletişim romantizme dönüşecektir. Birbirinize olan sevginizi yansıttıkça aranızdaki buzlar eriyecektir.

Haziran ayına başladığınızda kariyer hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Maddi olarak sizi güçlendirecek kariyer gelişmeleri yaşayabilirsiniz. 5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert tutulmada sağlığınız etki altında olacaktır. Üstüne düşmediğiniz bir rahatsızlığınız varsa başınıza iş açabilir. Psikolojik olarak karamsar ve agresif bir ruh halinde olabilirsiniz. Korkularınız, endişeleriniz, fobileriniz bu tutulmada tetiklenebilir. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar güzel giden ilişki ve evlilik hayatınızda sırf birbirinizi yanlış anlamaktan ötürü pürüzler çıkabilir. Bu dönem kesin yargılara varmadan önce karşı tarafa kendini ifade etmesi için fırsat vermelisiniz. İş ortağınıza ise bu dönem pek güvenmeyin. Sizden sakladıkları ortaya çıkabilir. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar Merkür retrosunun etkisinde olsanız da zorlukları aştığınız sürece gönül ilişkinizde kalıcı adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Ciddi olarak yeni bir boyuta ilişkinizi taşıyabilirsiniz. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Bu tutulmada sevdiğinizle her şeyi unutup yeni bir yola devam edebilirsiniz. Yalnızlar için bu tutulma yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Ayrıca yeni bir kariyer hayatına da bu tutulmayla adım atabilirsiniz. 23 Haziran Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar alacağınız kararlarda duygularınızı bir kenara bırakmakta zorlanabilirsiniz. Eğitim hayatınıza dair konularda gerçekçi olmaktan uzak olabilirsiniz. 25 Haziran’da Venüs retrosu sona eriyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar enerjinizi ailevi konularınıza ayırabilirsiniz. Sizin durumu ele almanız gerekebilir. Çözüm odaklı olduğunuzda ailede her şey rayına oturacaktır. Bazılarınız ise ev değiştirmek için kolları sıvayabilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığından dolayı evinizde riskli bir zamanda olabilirsiniz. Olmadık arızalar, küçük kazalar yaşanabilir. Kendinizi tehlikeye atacak hareketlerden uzak durmalısınız.

Temmuz ayına şanslı bir adım atıyorsunuz. Yüzünüz gülerek yeni aya başlıyorsunuz. Her konuda göz önünde olabilirsiniz. 2 Temmuz’da Satürn retro hareketini sürdürürken Oğlak burcuna geri dönüyor. Tekrardan retrosunda burcunuza gelen Satürn, geçmişteki olaylara tekrardan döndürebilir. Gerçekleri göremediğiniz veya hatalarınızdan ders almadığınız konular varsa bir kez daha karşınıza getirecektir. 5 Temmuz’da saat 07:44’te Oğlak burcunda 13 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Aile içerisinde gergin olabilirsiniz. İş ve aile arasında mekik dokumaktan tükenmiş hissedebilirsiniz. Ailenizde geçmişteki duygusal yaraların tekrardan gündeme gelmesi hoş olmayabilir. Evinizde riskli hareketlerden sakının. 12 Temmuz’da Merkür retrosu Yengeç burcunda sona eriyor. 20 Temmuz’da saat 20:32’de yeniay 28 derecede Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu yeniayda özellikle gönül ilişkinizde gerçekçi olmak isterken kalp kırabilirsiniz. Eğer partnerinizle bazı şeyleri net olarak söylemek istiyorsanız bunu daha yumuşak dille yapmayı tercih etmelisiniz. 22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 22 Ağustos’a kadar finansal olarak sağlam adımlar atabilirsiniz. Bu ödemeleriniz veya kredileriniz ile ilgili olabilir. Elinize geçen paran artık cebinizde kalacaktır. Maddi olarak rahatlayacaksınızdır.

Ağustos ayına başladığınızda enerjiniz yüksek olacaktır. Üstünüzdeki isteksizlik bir kenara, şansınız açılmaya başlayacaktır. Dış görünüşünüzde değişimler yapabilirsiniz. 3 Ağustos’ta saat 18:58’de Kova burcunda 11 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda sert etkiler hakim olacağından paranıza ve değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Aniden elinizden bir para çıkması gerekebilir. Gerek size gerek yakınlarınıza lazım olabilir. Büyük yatırımlar yapacaksanız iki kere düşünmelisiniz. 5 Ağustos’ta Merkür Aslan burcuna geçiyor. 20 Ağustos’a kadar hayatınızda karamsar olmak yerine yapıcı düşüncelerinizle harekete geçeceksiniz. Burcunuzun doğası gereği arka plana kalmak yerine hayatınızda liderliğe oynayacaksınız. 7 Ağustos’ta Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 6 Eylül’e kadar yalnızlar artık bir aşka gönlünü kaptırabilirler. Romantik bir zamanda olacaksınız. İlişkisi olanlar ise evlilik tekliflerin hazır olsun. Partneriniz bir anda sizi şaşırtabilir. 15 Ağustos’ta Uranüs retrosu Boğa burcunda başlıyor. 14 Ocak 2020’ye kadar aşk hayatınızda bazı şeyler istediğiniz yönde gitmediğinde ani tepkiler vererek işi zora sokmamalısınız. Geçmişte yapamadıklarınız, söylemedikleriniz için şimdi tamamlama vakti olabilir. 19 Ağustos’ta saat 05:41’de Aslan burcunda 26 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayda finansal olarak yeni adımlar atabilirsiniz. Cesaretiniz olduğu sürece maddi olarak yeni fırsatlarla karşılaşacaksınızdır. 20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor. 5 Eylül’e kadar akademik hayatınızda kendinizi gösterebilirsiniz. Eğitimlere, araştırmalara ilginiz artabilir. Felsefe, astroloji gibi konulara olan ilginiz yüksek olabilir. Detaycılığınız sayesinde her konuda başarı elde edebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. 22 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçiyor. 22 Eylül’e kadar pozitif ve iyimser tavrınızla hayatınızda farklı bir dönemde olacaksınız. Olumlu gelişmeler yaşadıkça kendinize olan inancınız daha da artacaktır. Spor alanında başarılı bir süreç geçirebilirsiniz. Bu dönem seyahatlere oldukça vakit ayırabilirsiniz.

Eylül ayına başladığınızda maddi gelirinizle, kazancınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. 2 Eylül’de saat 08:21’de Balık burcunda 10 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda eğitim hayatınız ön plana çıkabilir. Kararsızlıklarınız fazla olabilir. İş hayatında yoğun bir tempo olsa da bunun ödülünü ileride göreceksiniz. 5 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor. 27 Eylül’e kadar kariyerinize dair güzel haberler alabilirsiniz. Bu dönem iletişim yönünüz çok aktif olabilir. Verdiğiniz fikirler iş ortamında dikkat çekebilir. Toplantılarınız yoğun geçebilir. 6 Eylül’de Venüs Aslan burcuna geçiyor. 2 Ekim’e kadar toplu paraların elinize geçebileceği bir dönem olabilir. Lükse olan tutkunuz bu süreçte artabilir. Değerli eşyalara paranızı harcayabilirsiniz. Eşinizin kazancında artışlar yaşanabilir. 10 Eylül’de Mars retrosu Koç burcunda başlıyor. 14 Kasım’a kadar evinizde riskli bir zamanda olabilirsiniz. Olmadık arızalar, küçük kazalar yaşanabilir. Kendinizi tehlikeye atacak hareketlerden uzak durmalısınız. 13 Eylül’de Jüpiter retrosu Oğlak burcunda sona eriyor. 17 Eylül’de saat 14:00 itibariyle Başak burcunda 25 derecede yeniay meydana geliyor. Bu güzel yeniayda özellikle yüksek öğrenimle ilgili konularınızda yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizde yeni bir döneme girebilirsiniz. Yayıncılık, basın ile ilgili gündemleriniz oluşabilir. Bu yeniayda pozitif ruh halinizle her güzelliği kendinize çekeceksinizdir. 22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar kariyer hayatınızda gücünüzü ispatlıyor olacaksınız. Beklentinizden daha fazla iş hayatınızda başarılı olabilirsiniz. 27 Eylül’de Merkür Akrep burcuna geçiyor. 1 Aralık’a kadar sosyal yönünüz oldukça ön plana çıkacaktır. Dostlarınızla olan iletişiminiz artacaktır. Bulunduğunuz çevrede tanınmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi sosyal yardım kuruluşlarının çalışmalarına adayabilirseniz. 29 Eylül’de Satürn Oğlak burcunda retro hareketini bitiriyor.

Ekim ayına başladığınızda kardeşleriniz ön plana çıkabilir. Eğitim hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Sanata, edebiyata olan ilginiz her zamankinden fazla olabilir. 2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda aile içerisine size yara veren olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizde olan stresinizi onlara yansıtmanız bardağı taşıran son damla olabilir. Aşk hayatınızda beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar pozitif bir ruh haliniz olacak. Gerçekçi yaklaşımlarınız sizi mutsuz ederken artık hayata iyimser ve bardağın dolu tarafından bakacaksınız. Sevdiğinizle olan bağınız da güçlenecektir. Yüksek öğrenimde parlayabilirsiniz. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar çevrenizde kulağına gelen laflara hemen inanmayın. Aldatıcı bilgiler olabilir. Dost ortamında size iki yüzlü davranan insanların gerçek yüzünü görebilirsiniz. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Bu sert etkili yeniayda sizler kariyer hayatınızda agresif olabilirsiniz. Sinirli anınızda söyledikleriniz başınıza dert açabilir. Aşk hayatınızda hayal kırıklıkları yaşanabilir. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar şansınızın açılacağı bir dönemde olacaksınız. Bulunduğunuz çevrede başarılarınızla ön plana çıkabilirsiniz. Yaptığınız işlerle kendinizden söz ettirebilirsiniz. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar gelecekle ilgili cesaret edemediğiniz ne varsa harekete geçin. Maddi olarak sizi sevindirecek kariyer gelişmeleri yaşayabilirsiniz. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar önemli işlerinizi halletmenizde yarar var. Toplantılarınızdan, görüşmelerinizden sonuç almakta zorlanabilirsiniz. 31 Ekim’de saat 17:49’da Boğa burcunda 8 derecede dolunay meydana geliyor. Agresif olan bu dolunayda sizler çocuğunuzla ilgili konularda sorun yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda gergin bir süreçten geçebilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir.

Kasım ayına başladığınızda duygusal hayatınız önceliğiniz olacaktır. Partnerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. 3 Kasım’da Merkür retrosu Terazi burcunda bitiyor. 11 Kasım’da Merkür Akrep burcuna geçiyor. 1 Aralık’a kadar sosyal yönünüz oldukça ön plana çıkacaktır. Dostlarınızla olan iletişiminiz artacaktır. Bulunduğunuz çevrede tanınmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi sosyal yardım kuruluşlarının çalışmalarına adayabilirseniz. 14 Kasım’da Mars retrosu sone eriyor. 15 Kasım’da saat 08:07 Akrep burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Bu pozitif yeniayda şansınızın açıldığına inanacaksınızdır. O kadar güzel bir sürece giriyor olacaksınız ki siz bile şaşıracaksınız. Önünüze yeni kapılar birer birer açılacaktır. 21 Kasım’da Venüs Akrep burcuna geçiyor. 15 Aralık’a kadar aşk hayatınızda beklemediğiniz derecede şanslı olacaksınızdır. Bir anda kendinizi tutkulu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Çevrenizde ün kazandığınız bir dönem geçirebilirsiniz. 21 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 21 Aralık’a kadar sağlığınızla ilgili problemlerinizde güçlenmeye, kendinizi iyi hissetmeye başlıyor olacaksınız. Geçmişin üstünüzdeki yükünü artık hatıralarınızdan atıyor olacaksınız. 29 Kasım’da Neptün retrosu sona eriyor. 30 Kasım’da saat 12:29’da gölgeli Ay tutulması 8 derecede İkizler burcunda meydana geliyor. Bu tutulmada iş hayatınızda bazı konularla ilgili sabrınız taşabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda ani olaylar gelişebilir. Çocuklarınızla ilgili beklenmedik koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Aralık ayına başladığınızda ofis hayatınızda değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Yeni bir kariyer hayatına geçmenin vaktinin geldiğini düşünebilirsiniz. 1 Aralık’ta Merkür Yay burcuna geçiyor. 21 Aralık’a kadar zihninizde sürekli plan, program yaparak yorduğunuz psikolojinizi artık özgürleştirmenin zamanı geliyor. Biraz daha hayatı oluruna bıraktığınızda zaten her şeyin tek tek yoluna gireceğini göreceksinizdir. Psikolojik danışmanlık almayı düşünebilirsiniz. 14 Aralık’ta saat 19:16 Yay burcunda 23 derecede Güneş tutulması meydana geliyor. Güzel etiklerin olduğu bu tutulmada tamamen eskiyi arkanızda bırakıyorsunuz. Geçmiş defterleri kapattığınızda önünüze gelen yeni yollar size çok iyi gelecektir. Sağlığınızda şifa bulacağınız bir döneme giriyorsunuz. 15 Aralık’ta Venüs Yay burcuna geçiyor. 8 Ocak 2021’e kadar aşk hayatında da kurallarınızı yıktığınız kendinizi ve sevdiğinizi mutlu edeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Eski gönül ilişkinizle ilgili geri dönüşler alabilirsiniz. 17 Aralık’ta Satürn tekrardan Kova burcuna geçiyor. 7 Mart 2023’e kadar maddi olarak güçlenmeye başlıyor olsanız da Satürn bunu yaparken size dersler vermeye de çalışacaktır. Öncelikle çok para kazanmanız için bir o kadar emek vermeniz gerekecektir. Bazen aksilikler olsa da kolaya kaçmak yerine savaş verdiğinizde gelirinizde artışlar olacaktır. 19 Aralık’ta Jüpiter Kova burcuna geçiyor. 29 Aralık 2021’e kadar zorlandığınız maddi meselelerde Jüpiter tam bir sene sizlere şans vermeye geliyor. Paranızın bereketi ve geliriniz artacaktır. 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. 8 Ocak 2021’e kadar enerjinizi yerine getirecek güzel haberler alacağınız bir süreçte olacaksınız. Bu kariyer hayatınızı ilgilendiren bir durum da olabilir. 21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. 19 Ocak 2021’e kadar sizlerin dönemi başlıyor. Oğlak burçları olarak doğum günlerinizi kutlarken pozitif desteğiniz de Güneş’ten geliyor. Önünüzdeki bir sene artık geçtiğiniz yıllara göre yüzünüzü güldüğü zamanlar olacaktır. 30 Aralık’ta saat 06:28’de Yengeç burcunda 8 derecede dolunay gerçekleşiyor. Evlilik ve ilişki hayatınızda gergin bir süreç geçirebilirsiniz. Hayalinizdekilerle gerçeklerin farklı olduğuna şahit olabilirsiniz.